مدیرعامل ایرانجوان: دلگرم مربی باتجربه‌ای است و می‌تواند تیم را از سقوط نجات دهد

0
(0)

مدیرعامل ایرانجوان: دلگرم مربی باتجربه‌ای است و می‌تواند تیم را از سقوط نجات دهد

مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر معتقد است که سرمربی این تیم می‌تواند نتایج خوب گذشته را تکرار کند.

غلامرضا دلگرم - سرمربی ایرانجوان

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، غلامرضا دلگرم پس از شکست 2 بر صفر ایرانجوان بوشهر مقابل ماشین‌سازی، از هدایت تیم بوشهری استعفا کرد که امروز (سه‌شنبه) با این استعفا مخالفت شد.

علی وزیری مدیرعامل باشگاه ایرانجوان در این خصوص به تسنیم گفت: استعفای رسمی به ما ارائه نشده بود، اما بحثی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر ایجاد شد و تماشاگران شعارهایی سر دادند. فشار روحی روی دلگرم وجود داشت، اما او مربی باتجربه‌ای است و فکر می‌کنم بتواند از پس این فشارها بربیاید. تماشاگر هم از چهار شکست متوالی ناراحت می‌شود و انتظار دارد تیم به پیروزی برسد.

وی با اشاره به نگران‌کننده بودن نتایج ایرانجوان و نزدیک شدن این تیم به سقوط به لیگ دسته دوم اظهار داشت: نیم‌فصل دوم را با سه بازی سخت متوالی آغاز کردیم و انتظار نداشتیم در این بازی‌ها به پیروزی دست یابیم.

مدیرعامل باشگاه ایرانجوان در پاسخ به این پرسش که آیا سرمربی این تیم می‌تواند ایرانجوان را از سقوط به لیگ دسته دوم جدول نجات دهد یا خیر، عنوان کرد: این اتفاقات پیش‌تر برای دلگرم رخ داده و فکر می‌کنم می‌تواند این اتفاق را رقم بزند. فردا جلسه‌ای با دلگرم داریم و اگر بخواهد، کادر فنی را تقویت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)