کتاب «آماده سازی استوری بُرد» منتشر شد

0
(0)

کتاب «آماده سازی استوری بُرد» منتشر شد کتاب «آماده سازی استوری بُرد» منتشر شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ «خلق اندیشه و شخصیت‌ها»، «تفاوت استوری بُردهای انیمیشن و سینمای زنده»، «آغاز طراحی شخصیت»، «صحنه‌پردازی مقدماتی»، «خلق سکانس‌های داستانی» و… برخی از سرفصل‌های این کتاب‌اند.

در سابقه فعالیت‌های حرفه‌ای نانسی بیمن نویسنده این اثر عنوان‌هایی مانند کارگردان، طراح شخصیت، معلم و انیماتور به چشم می‌خورد و او مدتی نیز با کمپانی والت دیزنی همکاری داشته است.

مترجم این اثر در مقدمه‌ی کتاب آورده است: «این کتاب از معدود منابع حوزه‌ی انیمیشن است که جایگاه ارزشمند پیش تولید و مراحل مختلفی را که در این فرایند رخ می‌نماید، به شکل عمیق و دقیق مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد. مرحله‌ای که توجه به آن، هر فیلم انیمیشن را موفق می‌کند. البته به دلیل عدم آگاهی به مراحل تولید و زوایای آن در تولیدات داخلی مورد غفلت قرار گرفته است.»

گل‌محمدی دارای دکترای هنر در مطالعات عالی در انیمیشن از دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان است و ریاست دانشکده تلویزیون و هنرهای دیجیتال، استادیاری دانشگاه، داوری تعداد زیادی از جشنواره‌های هنری داخلی و شرکت در همایش‌های تخصصی بین‌المللی و ارایه مقاله در کنار تالیف آثار متعدد از جمله مسئولیت‌ها و فعالیت‌های تخصصی وی در این حوزه به شمار می رود.

این کتاب در 356 صفحه رنگی، با قیمت 45‌هزار تومان و شمارگان 1000 نسخه در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قابل خریداری است.

لینک منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)