پنجمین دوره مسابقات فرهنگی مدارس سلام برگزار می‌شود

0
(0)

پنجمین دوره مسابقات فرهنگی مدارس سلام برگزار می‌شود

پنجمین دوره مسابقات فرهنگی هنری مجموعه مدارس سلام (ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه) ذیل جشنواره اسوه حسنه با حضور بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز طی امروز و فردا در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

کلاس درس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این دوره از مسابقات با هدف شناسایی و رشد استعدادهاى دانش‌آموزان تهرانی و با نگاه به افزایش روحیه نشاط در چارچوب آرمان‌های انقلاب در ماه بهمن برگزار می‌شود و بیش از 1400 دانش آموز از مدارس سراسر تهران در آن شرکت می‌کنند.

افتتاحیه این دوره امروز 10 بهمن و با مسابقات دانش آموزان پسر شروع می‌شود و فردا 11 بهمن شاهد برگزاری مسابقات دختران خواهیم بود. این مسابقات در سه بخش کتبى، حضورى و ارسالى برگزار می‌شود.

بر این اساس دانش آموزان در بخش کتبی در رشته‌هاى احکام، کتابخوانی، نهج البلاغه، تفسیر و مفاهیم قرآن کریم و صحیفه سجادیه، به رقابت مى‌پردازند.

همچنین بخش حضوری شامل رشته‌هاى قرائت قرآن کریم، اذان، تئاتر، حفظ قرآن کریم، سرود، مشاعره، انشای نماز، نمایشخوانی، سرود همگانی و بخش ارسالی شامل رشته هاى شعر، نقاشی، عکاسی، خوشنویسی، داستان نویسی، فیلم کوتاه، وبلاگ نویسی، انیمیشن، کاریکاتور و طراحی پوستر است.

قرار است در پایان این مراسم، دانش‌آموزان برتر با حضور در مرقد امام راحل با آرمان‌های وی تجدید بیعت کنند.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقات، روز چهارشنبه 25 بهمن ماه در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)