فروم آمادگی برای پذیرش محرومیت 6 ماهه را تکذیب کرد

0
(0)

فروم آمادگی برای پذیرش محرومیت ۶ ماهه را تکذیب کرد

قهرمان رقابت‌های توردوفرانس و ووئلتای اسپانیا خبر آمادگی‌اش برای پذیرش مجازات آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ را رد کرد.

کریس فروم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به تازگی نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا در خبری مدعی شده بود که کریس فروم، رکابزن بریتانیایی تیم اسکای که فصل گذشته قهرمان رقابت‌های توردوفرانس شد به توصیه همسر و مدیربرنامه‌هایش مجازات خود به خاطر استفاده از یک داروی ممنوعه را پذیرفته است.

کوریره دلاسرا نوشته که فروم قصد دارد محرومیت 6 ماه‌اش به خاطر استفاده غیرمجاز از اسپری تنفسی سالبوتامل را بپذیرد تا پرونده‌اش به کمیته مستقل مبارزه با دوپینگ ارجاع و مجازاتش سنگین‌تر نشود(محرومیت 12 تا 24 ماهه). همچنین در این گزارش آمده که فروم پذیرفته عنوان قهرمانی‌اش در رقابت‌های فصل گذشته تور دوچرخه‌سوای ووئلتای اسپانیا و مدال برنزش در مسابقات جهانی سال 2017 را پس بدهد.

فروم اما امروز (سه‌شنبه) در صفحه شخصی‌اش در سایت توئیتر این موضوع را تکذیب کرد و نوشت: من گزارش روزنامه کوریره دلاسر را صبح امروز دیدم. این خبر کاملاً دروغ است.

فروم متهم است که به دستورالعمل‌های صادر شده از سوی آژانس مبارزه با دوپینگ بی‌توجهی کرده و در دور هفدهم ووئلتا به میزان 2 هزار میلی‌گرم ماده سالبوتامل استفاده کرده در حالی که حد مجاز مصرف این ماده یک هزار میلی گرم بوده است.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)