صدرنشین جدید در لیگ برتر فوتسال/ خداحافظی آقای گل با اصفهانی‌ها

0
(0)


هفته پنجم لیگ برتر فوتسال با صدرنشینی کراپ الوند خاتمه یافت.

به گزارش ایسنا، هفته پنجم لیگ برتر فوتسال با ۷ دیدار پیگیری شد که در مهم‌ترین دیدار گیتی‌پسند اصفهان با نتیجه ۶ بر ۳ فولاد زرند ایرانیان را شکست داد. سعید احمد عباسی که در این دیدار توانست هت‌تریک کند، با هواداران اصفهانی خداحافظی کرد و وداعی خوش با هواداران اصفهانی داشت. احمد عباسی قرار است ۲۲ مرداد راهی اسپانیا و تیم آلبالی شود و این آخرین بازی او در اصفهان برای گیتی‌پسند بود.

در دیگر دیدار گهر زمین سیرجان با نتیجه ۸ بر ۴ مقاومت البرز را شکست داد. پوریا گلشنی با زدن ۴ گل، ستاره گهر زمین در این دیدار بود.

مس سونگون با نتیجه ۷ بر یک سفیر گفتمان تهران را در هم کوبید. کراپ الوند با نتیجه ۲ بر صفر فردوس قم را مغلوب کرد و صدرنشین شد. سن‌ایچ ساوه پس از ۴ برد پیاپی بالاخره متوقف شد و با نتیجه یک بر یک برابر فرش‌آرا به تساوی رسید.

صنایع پشتیبان هرمزگان ۲ بر یک چیپس کامل مشهد را از پیش رو برداشت. زندی‌بتن کلاردشت در داربی شمال، ۵ بر ۲ قند کاترین را از پیش رو برداشت تا اوضاع آملی‌ها در لیگ برتر خوب پیش نرود.

در جدول رده‌بندی، کراپ الوند با ۱۵ امتیاز صدرنشین است و سن‌ایچ با ۱۳ امتیاز، مس سونگون و گیتی‌پسند با ۱۲ امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)