صدرنشینی شهرداری ورامین با 33 امتیاز

0
(0)

صدرنشینی شهرداری ورامین با 33 امتیاز

مصاف لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد در هفته سوم؛

صدرنشینی شهرداری ورامین با 33 امتیاز

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت های هفته سوم و چهارم از دور برگشت شانزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو مردان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندو مدافع حرم، روز دوشنبه (16 بهمن‌ماه) با حضور 11 تیم پاس قوامین، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، هیات تکواندو استان البرز، کلینیک بهبد کرج، ملوان نداجا، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم، لوازم خانگی کن و هیات تکواندو شمال‌شرق در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می شود.

در نخستین دیدار هفته سوم تیم ملوان نداجا به مصاف پاس قوامین می رود، سپس لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد اسلامی که هر دو از مدعیان قهرمانی به حساب می آیند رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. در ادامه هیات تکواندو شمال شرق و کلینیک بهبد کرج با یکدیگر مبارزه می کنند.

باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم به مصاف تعاونی انقلاب شهریار می رود و در دیدار پایانی این هفته نیز هیات تکواندو استان البرز با پالایش نفت آبادان مبارزه خواهد کرد. شهرداری ورامین نیز که در صدر جدول قرار دارد با قرعه استراحت رو به رو است.

برنامه رقابت‌های هفته چهارم///

تیم پالایش نفت آبادان – تیم پاس قوامین

تیم باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم – تیم دانشگاه آزاداسلامی

تیم تعاونی انقلاب شهریار – تیم کلینیک بهبد کرج

تیم شهرداری ورامین – تیم هیات تکواندو شمال شرق

تیم هیات تکواندو استان البرز – تیم لوازم خانگی کن

تیم ملوان نداجا (استراحت)

گفتنی است؛ در پایان رقابت‌های هفته دوم، تیم شهرداری ورامین با 33 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، تیم لوازم خانگی کن با 29 امتیاز جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و تیم دانشگاه آزاد نیز با 28 امتیاز در رده سوم جای گرفت.

لینک منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)