شکسته شدن شیشه پژو 405 به علت ریزش برف + تصاویر

0
(0)

شکسته شدن شیشه پژو ۴۰۵ به علت ریزش برف + تصاویر

شیشه‌های خودروی پژو ۴۰۵ به دلیل ریزش برف شکست.

شکسته شدن شیشه پژو 405 به علت ریزش برف

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آسیب‌دیدن خودرو به دلیل سقوط برف، ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 61 به همراه خودروی نردبان را به محل حادثه واقع در خیابان اقدسیه روانه کرد.

ناصر کیانی؛ رئیس ایستگاه 61 آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در پی بارش شدید برف و انباشته شدن مقدار زیادی برف بر روی سقف شیروانی ساختمان اداری هشت طبقه، ناگهان قطعه‌ای بزرگی از برف به علت تابش نور خورشید و ذوب شدن برفها، از بالای پشت‌بام این ساختمان جدا شد و به پایین سقوط کرد.

وی افزود: در مجاور این ساختمان چند دستگاه خودرو پارک بودند که شیشه‌های یکی از این خودروها بر اثر ریزش مقدار زیادی برف از بالای شیروانی این ساختمان شکست و خسارتی به آن وارد شد.

کیانی تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و پس از انتقال همه خودروهای پارک شده در اطراف این ساختمان هشت طبقه به مکانی امن، با استفاده از خودروی نردبان‌دار خود را به بالای پشت بام رسانده و به منظور پیشگیری از وقوع حوادث مشابه، برفهای باقیمانده را از بالای شیروانی این ساختمان پاکسازی کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ به هنگام وقوع این اتفاق هیچ شخصی در نزدیکی ساختمان نبود و به همین خاطر این حادثه آسیب جانی به همراه نداشت.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)