دی بروین بهترین بازیکن فصل لیگ جزیره شد

0
(0)


هافبک بلژیکی منچسترسیتی به عنوان بهترین بازیکن این فصل لیگ جزیره انتخاب شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، کوین دی بروین با رای هواداران به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انتخاب شد. دی بروین ۱۵ گل در این فصل لیگ برتر به ثمر رساند  و فرم استثنایی او باعث شد که او د بالاتر از هم تیمی خود، ژائو کانسلو، جارود بوون از وستهم، بوکایو ساکا از آرسنال و جیمز وارد پروسه هافبک ساوتهمپتون، سون هیونگ مین از تاتنهام،  ترنت الکساندر آرنولد و محمد صلاح از لیورپول به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شود.

دی بروین بعد از کسب این جایزه گفت: برنده شدن این جایزه برای بار دوم دستاوردی است که من واقعاً به آن افتخار می کنم.  کیفیت بسیار زیادی در لیگ برتر وجود دارد و باعث خوشحالی است که در کنار تعداد زیادی از بازیکنان بزرگ دیگر  نامزد شده ام. فکر می‌کنم عملکرد من در این فصل خوب بوده است و خوشحالم که توانستم در طول فصل با گل‌ها و پاس گل‌ها به تیمم کمک کنم. از همه کارکنان، مربیان و به خصوص هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم زیرا بدون آنها این امکان وجود ندارد که پیشرفت کنم.

دی بروین که برای اولین بار در سال ۲۰-۲۰۱۹ این جایزه را به دست آورد، چهارمین بازیکنی است که دو بار موفق به دریافت این جایزه شده است. تیری آنری، کریستیانو رونالدو و نمانیا ویدیچ  بازیکنانی بودند که توانستند دو بار این جایزه را به دست بیاورند.

فصل قبل روبن دیاس به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شد و حالا برای سومین فصل پیاپی است که بازیکنان سیتی موفق به دریافت آن می شوند.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)