ویژه‌ برنامه‌های شبکه دو به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

0
(0)

ویژه‌ برنامه‌های شبکه دو به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)خبرگزاری فارس: ویژه‌ برنامه‌های شبکه دو به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

شبکه دو سیما همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه‌های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، «کوی محبت» سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 19:30 و چهارشنبه 11 بهمن ساعت 12:30 با بهره گیری از حضور کارشناسان مذهبی، مداحی ذاکران اهل بیت (ع) و بخش های گزارشی تقدیم مخاطبان می شود.
«کوی محبت» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی با تهیه کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که به صورت مستقیم از اماکن مذهبی، حرم های مطهر و با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناسان مذهبی ابعاد شخصیتی ائمه اطهار (ع) را بررسی می کند.
«ذکر عاشورائیان» عنوان ویژه برنامه دیگری است که به پوشش مرثیه خوانی حاج محمود کریمی به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) می پردازد. این برنامه کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی سعید پورفرج که سه شنبه ساعت 20:15، 22:15 و 23:15 و چهارشنبه ساعت 7 و 9:15 روانه آنتن می‌شود.
مستند «مادرانه» شامل گفت‌وگویی اختصاصی با مادران آسمانی شهداست. این برنامه به سراغ یکی از مهمترین منابع تورق زندگی و رزمندگی شهدا یعنی مادران شهیدان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس رفته که نام شان به عنوان اسطوره های صبر و عاشقی در تاریخ این سرزمین حک شده است.

مستند «مادرانه» برنامه‌ای است از تامین برنامه شبکه دو سیما به کارگردانی سیداحمد معصومی‌نژاد که در گروه تلویزیونی شاهد تهیه شده است و سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 21:00 روانه آنتن می‌شود. بازپخش این برنامه چهارشنبه ساعت 6:30 خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)