ورزشگاه امام رضا (ع) نامزد بهترین ورزشگاه تازه‌تاسیس جهان

0
(0)

وبسایت رسمی برنامه نود – ورزشگاه امام رضا (ع) در شهر مشهد مقدس نامزد زیباترین ورزشگاه سال ۲۰۱۷ فوتبال جهان شد.
به گزارش وبسایت نود، سایت STADIUMDB.COM فهرستی از 27 ورزشگاه راه‌اندازی شده در سال 2017 جهان را منتشر کرد که نامزد زیباترین ورزشگاه هستند.

در میان فهرست نامزدهای زیباترین ورزشگاه سال 2017 جهان نام ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس دیده می‌شود. این فهرست شامل 27 ورزشگاه از 19 کشور جهان است که با آرای هواداران فوتبال بهترین انها انتخاب می شود.

سایت لهستانی یادشده اعلام کرد که رأی‌گیری برای انتخاب زیباترین ورزشگاه سال 2017 جهان از امروز (سه‌شنبه) آغاز شده و تا روز چهارم مارس سال 2018 میلادی (3 اسفند) ادامه خواهد داشت. نتیجه نهایی نیز روز هفتم مارس 2018 میلادی (6 اسفند) اعلام خواهد شد.

هواداران فوتبال می‌توانند با مراجعه به سایت فوق جذاب‌ترین و خاص‌ترین ورزشگاه افتتاح شده در 12 ماه گذشته را انتخاب و به آن ستاره دهند. همچنین علاوه بر انتخاب زیباترین ورزشگاه با درج ستاره از عدد یک تا پنج امکان انتخاب چهار ورزشگاه مورد علاقه دیگر نیز وجود دارد.

این فهرست جذاب از ورزشگاه‌های مختلف جهان دارای کمترین نامزد از غرب اروپا و شامل کشورهایی همانند ایران، گابن، اکوادور، آرژانتین و ترکمنستان است که پیش از این جایی در فهرست سالیان اخیر نظرسنجی یادشده نداشتند.

همچنین علاوه بر انتخاب زیباترین ورزشگاه سال 2017 جهان از سوی هواداران فوتبال، هیئت ژوری نیز شامل متخصصان و آرشیتکت‌های فعال در حوزه ورزشگاه‌های فوتبال روز اول فوریه سال جاری میلادی (12 بهمن) فهرست نهایی از 10 ورزشگاه زیبای افتتاح شده سال گذشته میلادی را انتخاب می‌کنند. زیباترین ورزشگاه سال 2017 جهان نیز از سوی متخصصان این حوزه نیز چند روز پس از اعلام 10 نامزد برتر اعلام خواهد شد.

1140

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)