حدادی‌فر: آیزاول در حد لیگ قهرمانان نبود/ هندی‌ها اگر در ورزش‌های دیگر فعالیت کنند بهتر است!

0
(0)

حدادی‌فر: آیزاول در حد لیگ قهرمانان نبود/ هندی‌ها اگر در ورزش‌های دیگر فعالیت کنند بهتر است!

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد دارد که حریف امروز این تیم در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اصلاً در حد این مسابقات نبوده است.

قاسم حدادی‌فر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان, قاسم حدادی‌فر بعد از پیروزی 3 بر یک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل آیزوال هند در پلی‌آف لیگ قهرمان آسیا و راهیابی این تیم به مرحله گروهی این مسابقات اظهار داشت: خداراشکر که توانستیم بازی را ببریم. فکر نمی‌کنم حریف‌مان تیم چندان قدرتمندی بود، اما بازی گره خورده بود و خوشحالیم که توانستیم در دقایق آخر, بازی را به نفع خودمان تمام کنیم. جا دارد از مسؤلان باشگاه و کسانی که برای آماده شدن زمین بازی تلاش کردند, تشکر کنم. این برد را به آنها تقدیم می‌کنیم.

وی درباره سردی هوا و اینکه در این وضعیت بازی کردن سخت نبود, اشاره کرد: هوا خیلی سرد بود. مخصوصاً برای ما که به‌عنوان بازیکن تعویضی داخل زمین رفتیم، شرایط خیلی سخت بود، ولی خدا را شکر در یک روز سخت توانستیم به پیروزی برسیم.

هافبک تیم ذوب‌آهن درباره تیم آیزوال هند نیز گفت: فکر نمی‌کنم که تیم خیلی خوبی بودند و اصلاً در حد لیگ قهرمانان آسیا نبود! فکر می‌کنم اگر در ورزش‌های دیگر فعالیت کنند، بهتر است.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)