این شهادت‌ها در انسجام‌ بیشتر مردم ایران موثر خواهد بود

0
(0)

حجت الاسلام والمسلمین اختری – مدیر عامل بنیاد بین المللی عاشورا – در گفت وگو با ایسنا، درباره شخصیت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی اظهار کرد: شهید کمیت شهید رئیسی به خوبی نشان داد که بنده صالح، قابل اعتماد، مددکار است. مدیری مدبر و توانا به مدت سه سال که گام های بسیار خوبی برای پیشرفت کشور برداشت که همه آن ها محقق شد و بسیاری از پیش بینی های دیگرش باعث رشد جامعه بعد از شهادتش خواهد شد.

وی ادامه داد: با رفتار و روابطی که با همه جناح ها داشت، می توان گفت که رفتار، کردار و گفتار او در جذب همه جناح های مختلف موثر بود و در این مدت شاهد بودیم که تنش های سیاسی و اجتماعی بسیار اندکی در طول سال وجود داشت. ریاست جمهوری او و همه جناح ها به اعتماد و همکاری او اعتقاد داشتند.

مدیرعامل بنیاد بین المللی عاشورا تصریح کرد: اگرچه رفتار سیاسی رئیس جمهور شهید هنوز نشان داده نشده است، اما مورد توافق همه جناح ها بوده است. این شهید اگرچه در ابتدا مورد موافقت جناح های مخالف نبود، اما به تدریج مورد موافقت همه جناح ها قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین اختری گفت: بی شک شهادت آقای رئیسی و یارانش به ویژه آقای امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ضایعه دردناکی است. وزیر امور خارجه در روابط با کشورهای مختلف بسیار خوب عمل کرده و توانسته در روابط خوب با دیگران بسیار موثر باشد و ما شاهد این هستیم.» روابطی که امروز برقرار شده بی شک مرهون زحمات شهید است. امیرعبداللهیان و این شخصیت برای ما بسیار مهم است و شهادت ایشان ضایعه بسیار مهمی برای ما و ملت است، هر چند که عزت، لطف و مراقبت از خود را به ارمغان آورد.

وی در پایان گفت: خداوند متعال به شهید رئیس جمهور که از قبل از انقلاب تا امروز صادقانه کار کرده است اجر خواهد داد و قطعاً این شهادت برای وحدت ملت ایران موثر خواهد بود.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)