آموزش و پرورش نقش اساسی در اداره و پیروزی جنگ داشت

0
(0)

آموزش و پرورش نقش اساسی در اداره و پیروزی جنگ داشت

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مطرح کرد؛

آموزش و پرورش نقش اساسی در اداره و پیروزی جنگ داشت

به گزارش خبرنگار آموزش خبرگزاری برنا، علیرضا کاظمی در ابتدای نشست گفت: بسیار خوشحالم که در آستانه سی و نهمین دهه فجر انقلاب اسلامی و نزدیک شدن به چهل سالگی انقلاب جمهوری اسلامی هستیم، همچنین شهادت حضرت فاطمه و دهه فاطمیه را تسلیت می گوییم. گرامی می داریم یاد و خاطره شهیدان عزیز و بزرگواری که منشا پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بودند و بر روح پر فتوح امام سلام و درود می فرستیم.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر امسال دو ممیزه متفاوت نسبت به سالهای گذشته دارد، بیان کرد: مقارن شدن با دهه اول فاطمیه و دهه فجر امسال ناظر بر پیروزی های غرور آفرین ایران در عرصه های بین المللی است.

کاظمی در ادامه افزود: دهه فجر امسال به دلیل حضور میدانی مردم و فرهنگیان؛ حتما دانش آموزان حضور پر رنگ تری در برنامه ها خواهند داشت.

معاون پرورشی و فرهنگی خاطرنشان کرد: نگاه آموزش و پرورش به دهه فجر از چند منظر است. اولین بعد آن اصل مناسبتی دهه فجر که پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را رقم زده، است. قابل ذکر است که دانش اموزان و فرهنگیان با رهبری تمام اقشار جامعه و روحانیون طلایه دار این حرکت و انقلاب بودند. یکی از نقش های اساسی در میدان انقلاب را مدارس بر عهده داشته اند. آموزش و پرورش، دانش آموزان و فرهنگیان نقش اساسی در اداره و پیروزی جنگ داشتند.

خبر تکمیل می شود…

لینک منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)