پیگیری تماس تلفنی معاون اول رئیس جمهور با استاندار خراسان رضوی پس از سیل اخیر

0
(0)

به گزارش ایسنا، محمد محبر معاون اول رئیس جمهور عصر امروز در این گفتگوی تلفنی با اشاره به وقوع سیل در مشهد، فریمان و چند شهر دیگر خراسان رضوی، ضمن ابراز تاسف از جان باختن چند تن از هموطنان، اظهار داشت: ارزیابی دقیق مناطق سیل زده و بسیج امکانات امدادی لازم و اسکان اضطراری برخی حادثه دیدگان را ضروری دانست و از مسئولان اجرایی استان خواست تا در اسرع وقت نیازهای حمایتی لازم را گزارش و نسبت به رفع کمبودها اقدام کنند. .

وی با توجه به پیش‌بینی‌های جدید بارندگی در روزهای آینده، بر آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی و کمکی مشهد و سایر شهرستان‌های خراسان رضوی و همچنین اطلاع‌رسانی به موقع به برخی روستاهای در معرض خطر و پیشگیری از هرگونه خسارت جانی تاکید کرد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین ارزیابی سریع خسارات وارده به ساختمان های شهری و اموال شخصی شهروندان پس از عادی سازی را ضروری دانست تا دولت اعتبارات لازم را برای جبران خسارات وارده به زیرساخت ها و اموال مردم تصویب کند.

در این تماس یعقوب علی نظری استاندار خراسان رضوی گزارشی از وضعیت 48 ساعته اخیر و شرایط جاری شدن سیل در مشهد و چند شهر دیگر ارائه و آمادگی کلی استان را برای چنین حوادثی اعلام کرد.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)