پاسخ منفی پرسپولیس و بیرانوند به ادناسپور

0
(0)


باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که “حتی با پیشنهادات مالی خوب هم نمی خواهد بازیکن ارزشمند خود را از دست بدهد و بیرانوند به دلیل شرایط حساس تیم از این تیم جدا نخواهد شد”.

به گزارش ایسنا، در راستای پیشنهاد اداناسپور ترکیه برای جذب علیرضا بیرانوند، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که درخشش علیرضا بیرانوند در دروازه ارتش سرخ و تیم ملی فوتبال ایران او را مورد توجه باشگاه های خارجی قرار داده است. پیشنهادهای خوبی برای کارش داد.

باشگاه ادناسپور ترکیه یکی از باشگاه هایی بود که برای این انتقال اقدام کرد و اخیرا پیشنهاد جدی برای به خدمت گرفتن بیرانوند به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بر ادامه همکاری تاکید کرد و تاکید کرد که پرسپولیس در شرایط فعلی به آن نیاز دارد. دروازه بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی نیز با توجه به شرایط حساس پرسپولیس، دیدارهای مهم نیم فصل دوم و حساسیت پستی که در آن قرار دارد، تصمیم گرفت پیشنهاد این باشگاه ترکیه ای را نادیده بگیرد.

به این ترتیب ضمن ابراز خرسندی از حضور دروازه بانی که بسیاری از باشگاه ها آرزوی در اختیار داشتن آن را دارند، پاسخ پرسپولیس و علیرضا بیرانوند به پیشنهادات در این مقطع و با توجه به میل و علاقه هواداران منفی است.

بدون شک این تصمیم بیانگر عزم باشگاه و تک تک بازیکنان برای رسیدن به اهداف و شادی هواداران است که با حمایت و تشویق هواداران میسر خواهد شد.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)