پارس جنوبی افت نکرده است/ به دنبال بازگشت به رده دوم جدول هستیم/ جای نساجی مازندران در لیگ برتر خالی است

0
(0)

پارس جنوبی افت نکرده است/ به دنبال بازگشت به رده دوم جدول هستیم/ جای نساجی مازندران در لیگ برتر خالی است

میثم تیموری در گفتگو با خبرگزاری برنا:

پارس جنوبی افت نکرده است/ به دنبال بازگشت به رده دوم جدول هستیم/ جای نساجی مازندران در لیگ برتر خالی است

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بی تردید یکی از بهترین تیم های لیگ برتر در فصل هفدهم پارس جنوبی جم است، تیمی که از لیگ یک وارد لیگ برتر شد و صدرنشینی این تیم در در نیم فصل نخست باعث شد شاگردان تارتار لقب پدیده فصل را به خود اختصاص بدهند، پدیده ای که در بازی با استقلال دچار بد شانسی شد و در ورزشگاه آزادی شکست سنگینی خورد.

در این میان تیم مهدی تارتار یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر را در اختیار دارد و میثم تیموری، دفاع چپ مازندرانی این تیم، جزو یکی از شاگردان مستعد این تیم به شمار می رود. تیموری درباره وضعیت تیم پس از باخت سنگین مقابل استقلال به خبرنگار برنا، گفت: در همان ورزشگاه آزادی و پس از صحبت‌های آقا مهدی آن بازی را فراموش کردیم و تمرکز خود را روی بازی آینده گذاشتیم.

وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه نظرش درباره این موضوع که که برخی کارشناسان معتقدند تیم پارس جنوبی جم با توجه به نتایج بدست آورده در نیم فصل دوم افت کرده و این افت قابل پیش بینی بود، اظهار داشت: خیر بنده چنین موضوعی را به هیچ عنوان قبول ندارم. ضمن احترام به نظر کارشناسان اگر ما 6 امتیاز 2 بازی را کسب می کردیم و در رتبه دوم جدول بودیم باز هم دوستان می گفتند افت پارس جنوبی را پیش بینی کرده بودیم؟ ضمن احترامی که بنده برای تمامی کارشناسان قائل هستم باید عرض کنم پیش از این هم به ما گفته بودند و این یک موضوع طبیعی است که به قول معروف در نیم فصل دوم دروازه ها کوچک‌تر می شوند و تیم‌ها با شناختی که از هم پیدا می کنند، گل زدن و به تبع آن امتیاز گرفتن سخت‌تر می شود.

مدافع پارس جنوبی درباره بازی این تیم مقابل سایپا گفت: سایپا تیم قدرتمندی است و با توجه به نزدیکی بازی‌ها ما یک دیدار 6 امتیازی پیش رو داریم اما با توجه با تدابیر کادر فنی و حمایت هواداران که همواره ما را تنها نگذاشته‌اند، به امید خدا در این بازی به برتری خواهیم رسید و تیم خوب سایپا را با شکست بدرقه می‌کنیم.

تیموری درباره شروع دوران حرفه‌ای خود عنوان کرد: بنده بازی حرفه‌ای خود را از تیم نساجی مازندران شروع کردم و به حضورم در این تیم ریشه‌دار و پرهوادار افتخار می‌کنم. واقعا جای نساجی در لیگ برتر خالی است. قائمشهر یک شهر به معنای واقعی فوتبالی است و مردم آن به فوتبال و تیم شهرشان بسیار تعصب دارند و بسیار امیدوارم این تیم با شرایطی که امسال دارد به لیگ برتر صعود کند.

لینک منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)