وضعیت 4 ستاره استقلال و پرسپولیس

0
(0)
وضعیت 4 ستاره استقلال و پرسپولیس


ورزش امروز ایران و جهان نیز با رویدادها و موضوعات مختلفی مرتبط بود که گزیده ای از این اتفاقات و اتفاقات در این گزارش آمده است.

به گزارش ایسنا، جسد چهره شاخص و دارنده عنوان قهرمانی جهان در خانه اش در گرجستان پیدا شد.

فدراسیون کشتی گرجستان از کشف جسد نوگازاری سورتسومیا فرنگی کشتی گیر 27 ساله گرجستانی در منزلش در شهر خوبی گرجستان خبر داد.

سقف حقوق 30 میلیاردی استقلال/کشمی تمدید می شود؟

بر اساس اطلاعات به دست آمده به خبرنگار ایسنا، مدیران هلدینگ خلیج فارس و باشگاه استقلال تصمیم گرفته اند برای بازیکنان خود سقف حقوقی در نظر بگیرند.

استقلالی ها در هفته گذشته با تمدید قرارداد آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی رسما کار نقل و انتقالات خود را آغاز کردند.

ستاره پرسپولیس به دو باشگاه قطری دمیده است

به گزارش روزنامه الرای، پیشنهاد العربی برای جذب عبدالکریم حسن، باشگاه الوکره را ناراحت کرد و روابط دو باشگاه قطری را تیره کرد. عبدالکریم حسن در نیم فصلی که برای پرسپولیس بازی کرد عملکرد درخشانی داشت.

تمرینات بالای این بازیکن قطری باعث شده دوباره او مورد توجه قرار بگیرد و حالا تیم های قطری تلاش زیادی برای بازگرداندن او به لیگ ستارگان دارند.

خرید بزرگ النصر از سیتی انجام می شود

ادرسون از موافقت خود برای پیوستن به النصر خبر داد و خرید جدید این باشگاه عربستانی خواهد بود. ادرسون برزیلی را باید ابرخرید جدید نصر دانست.

این دروازه بان برزیلی از موافقت خود برای حضور در النصر خبر داد و به زودی رسما با این تیم عربستانی قرارداد امضا خواهد کرد.

توضیحات باشگاه اتحاد کلبا درباره جذب مغانلو و ماندن قائدی

سرپرست فوتبال باشگاه اتحاد کلبا در مورد قرارداد مغانلو و مهدی قیدی که در این تیم باقی مانده اند توضیح داد. باشگاه اتحاد کلبا یکی از باشگاه هایی است که علاقه مند به جذب بازیکن ایرانی است و به دنبال استفاده از دو ستاره ایرانی در خط حمله خود است.

مهدی کایدی فصل بسیار درخشانی را با اتحاد کولابا پشت سر گذاشت و بهترین بازیکن آن تیم در فصل قبل بود.

زهرا نعمتی و روسای فدراسیون های ورزشی از مردم برای حضور در انتخابات دعوت می کنند

روسای فدراسیون های ورزشی و قهرمان 3 دوره پارالمپیک از مردم و جامعه ورزش برای حضور در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه 24 تیرماه دعوت کردند.

مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۴ تیرماه برگزار می شود. ورزشکاران و روسای فدراسیون های ورزشی از مردم و جامعه ورزش برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند.

برای گاریدو مجوز کار در ایران صادر شد

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد مجوز سفر سرمربی خارجی پرسپولیس به ایران صادر شده است.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که «در جریان مکاتباتی که با مسئولان مربوطه برای حضور سرمربی جدید و خارجی این باشگاه انجام شد»، امروز مجوز بازدید و حضور خوان کارلوس گاریدو در ایران را دریافت کرد.

عبدالکریم حسن حرف آخر را زد

ستاره قطری پرسپولیس تاکید کرد که هیچ تیم قطری به دلیل مشکلات حقوقی که با السد دارد نمی تواند با او قرارداد امضا کند. عبدالکریم حسن در نیم فصلی که برای پرسپولیس بازی کرد عملکرد درخشانی داشت.

تمرینات بالای این بازیکن قطری باعث شده دوباره او مورد توجه قرار بگیرد و حالا تیم های قطری تلاش زیادی برای بازگرداندن او به لیگ ستارگان دارند.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)