ورمزیار: استقلال همانی شده که هواداران می‌خواهند/ قائدی باید سبک زندگی‌اش را عوض کند

0
(0)

ورمزیار: استقلال همانی شده که هواداران می‌خواهند/ قائدی باید سبک زندگی‌اش را عوض کند

این تیم شایسته قهرمانی است؛

ورمزیار: استقلال همانی شده که هواداران می‌خواهند/ قائدی باید سبک زندگی‌اش را عوض کند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مدیر آکادمی باشگاه استقلال پس از فینالیست شدن آبی‌ها در جام حذفی در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار داشت: بازی خوبی را دیدیم. خوشبختانه اعتماد به نفس بازیکنان استقلال بالا رفته است و آن‌ها در بازی قبلی مقابل پارس جنوبی هم به همین صورت بازی کردند. بالا رفتن اعتماد به نفس در کنار شرایط بدنی خوب باعث شده استقلال به خوبی نتیجه بگیرد.

ورمزیار در ادامه و در مورد تاثیر شفر روی استقلال گفت: شفر نشان داده کاربلد است. او توانسته به خوبی بازیکنان را با هم هماهنگ کند و هارمونی خوبی در تیم به وجود بیاورد. حضور شجاعیان درکنار ابراهیمی و جپاروف، مثلثی را تشکیل داده که برای همه تیم‌ها خطرناک است. این مثلث به خوبی طراحی می‌کند و به خوبی گل می‌زند یا گلسازی می‌کند. ضمن اینکه شجاعیان در نزدیکی دروازه حریف به خوبی به مهاجمان اضافه می‌شود و این تاثیر گذاری او در تیم به خوبی قابل مشاهده است. حیف شد که او در بازی فینال همراه تیم نیست.

پیشکسوت استقلال با اشاره به اینکه استقلال از ابتدا بازی بیرون از خانه را با حمله آغاز کرد، گفت: استقلال در فاز هجومی خیلی خوب شده و این همان چیزی است که تماشاگران و هواداران می‌خواستند. اضافه شدن غفوری از سمت راست و زکی پور در سمت چپ به نفرات مهاجم به صورت متناوب انجام می‌شود و شفر در استفاده از کناره‌ها بالانسی را ایجاد کرده که استقلال به این ترتیب می‌تواند به خوبی فشار در کناره‌ها را هم حفظ کند.

وی در خصوص مهاجمان تیم گفت: علی قربانی با وجود انتقادات زیادی که درنیم‌فصل دوم به او وارد بود، الان یکی از مهره‌های تاثیر گذار در حملات است. او به خوبی می‌تواند تیم را در حمله نگه دارد و این مساله، برای مدافعان حریف کار را سخت می‌کند. به اعتقاد من، باشگاه و تماشاگران باید به قربانی کمک کنند تا به سطح روحی بالایی برسد. روحیه بالای قربانی مانند آنچه که در بازی با پارس دیدیم کمک بزرگی برای تیم خواهد بود. قربانی یکی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران است و باید به او کمک کرد تا خودش را در تیم پیدا کند و جا بیفتد. قربانی در کنار برزای، زوج خطرناکی را تشکیل داده و حضور برزای خط حمله استقلال را قدرتمند کرده است.

ورمزیار در پاسخ به این سوال که آیا با احیا شدن قربانی، استقلال بازهم نیاز به جذب یک مهاجم خارجی دارد، گفت: استقلال در سه تورنمنت بازی می‌کند و بازی‌ها فرسایشی می‌شوند. بنابراین لازم است که یک یا دو مهاجم خوب جذب شوند تا در لیگ قهرمانان، مهاجمان سرحال و آماده‌ای در ترکیب تیم قرار بگیرند و در بازی‌های داخلی هم کیفیت آن‌ها افت نکند.

مدیر آکادمی آبی‌ها در ادامه گفت: ضمن اینکه جا دارد از وسواس مدیران باشگاه برای جذب بازیکن خارجی تقدیر کرد. ما به بازیکنان خارجی دلار می‌دهیم و به همین خاطر باید بازیکنانی را جذب کنیم که حداقل یک پله از بازیکنان داخلی بالاتر باشند. باید بازیکنانی را درتیم داشته باشیم که بتوانند مشکل تیم را حل کنند و این دقت نظر باشگاه کار خوبی است که به بالا رفتن کیفیت تیم کمک زیادی می‌کند.

ستاره سال‌های دور استقلال در خصوص اتفاق تلخی که برای ستاره جوان این تیم در بوشهر افتاد گفت: قائدی از بازیکنان آینده دار فوتبال ایران است. او فوتبال را بلد است و در زمین به راحتی همه کار می‌کند. مهدی توانایی‌های زیادی در فوتبال دارد اما باید حرفه‌ای عمل کند و رفتار حرفه‌ای داشته باشد. امیدوارم هرچه زودتر به سلامتی کامل برسد و برگردد و به تیم کمک کند اما باید بداند که بعد از خوب شدن در سبک زندگیش تغییراتی ایجاد کند و به اصطلاح حرفه‌ای زندگی کند.

ورمزیار در پایان گفت: استقلال اکنون فینالیست جام حذفی است و بیش از 80درصد راه قهرمانی را پشت سر گذاشته. با اینکه نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت اما به نظرم هر تیمی به فینال برسد، استقلال شانس بیشتری برای پیروزی دارد. این تیم شایسته قهرمانی است و امیدوارم با حمایت هوادران، امسال یک جام دیگر به ویترین افتخارات باشگاه اضافه کند.

لینک منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)