واکنش مورایس به سرمربیگری تیم ملی کره جنوبی: هر چیزی ممکن است!

0
(0)
واکنش مورایس به سرمربیگری تیم ملی کره جنوبی: هر چیزی ممکن است!


سرمربی سپاهان ابراز امیدواری کرد که فینال جام حذفی با کیفیتی برگزار شود.

به گزارش ایسنا، سپاهان و مس رفسنجان فردا (پنجشنبه) در فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. خوزه مورایس سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس رفسنجان گفت: روز همگی بخیر. این آخرین بازی سال است. امیدوارم از همه بازی هایی که انجام دادیم لذت برده باشید. امیدوارم از کیفیت تمام تیم های حاضر در جام حذفی به جز لیگ لذت برده باشید.

وی افزود: امیدوارم فردا مسئولان مسابقه شرایط خوبی را ایجاد کنند و جو ورزشگاه نشان دهنده فرهنگ تماشاگران ایرانی باشد. در فینال جام حذفی هستیم که دو تیم باکیفیت در آن بازی می کنند. امیدوارم نماینده خیلی خوبی باشیم و شاهد بازی باکیفیتی باشیم.

مورائیس در مورد اینکه آیا عملکرد او روی نیمکت سپاهان با نتیجه فردا سنجیده می شود، گفت: نگاه های متفاوتی به زندگی وجود دارد و این یک طرفه است.

سرمربی سپاهان درباره شایعاتی که درباره آینده اش و پیشنهاد فدراسیون فوتبال کره جنوبی وجود دارد، گفت: بعد از بازی و قبل از بازی حرف و حدیث های زیادی وجود دارد. من به همه احترام می گذارم، حتی به شایعات. نمی دانم و نمی دانم، این فوتبال است و هر چیزی ممکن است. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، ما نمی دانیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا آینده او در سپاهان به نتیجه بازی فردا بستگی دارد یا خیر، گفت: به هیچ چیز بستگی ندارد. فکر نمی کنم مهم باشد. فردا فینال جام حذفی است و آینده من به کیفیت من بستگی دارد. من آن را اینگونه می بینم. شاید به گفته برخی از افرادی که به آنها احترام می گذارم، کیفیت من به بازی فردا بستگی دارد. من احساس راحتی می کنم و هر اتفاقی که بیفتد مشکلی ندارم.

وی درباره دیدار با محرم نویدکیا به عنوان یکی از اسطوره های سپاهان گفت: برایش آرزوی موفقیت دارم. برایش آرزوی موفقیت دارم و برایش احترام خاصی قائل هستم.

مورایس درباره پیروزی تیم ملی پرتغال مقابل جمهوری چک و دیدارهای یورو 2024 گفت: همیشه مهم است که این رقابت ها را با این پیروزی آغاز کنیم. می دانید این روزها در اروپا تیم ها چگونه برنامه ریزی و ساختار می شوند. همیشه شروع اولین مسابقه مهم است و حریف آسانی در این تورنمنت وجود ندارد. مهم این است که پرتغال حتی در دقایق پایانی هم کیفیت قهرمانی را داشت.

مورائیس در پاسخ به این سوال که آیا از کیفیت سپاهان در این فصل راضی هستید، گفت: از اتفاقات فصل راضی نیستم. من به عنوان یک فرد خوشحال نیستم، اما امیدوارم آینده خوبی برای همه وجود داشته باشد. نمی توانم بگویم اگر این اتفاقات نمی افتاد چه اتفاقی می افتاد، ما با اما و اگرها بازی نمی کنیم اما تمام تلاشمان را کردیم و از این بابت خوشحالیم.

سرمربی سپاهان درباره کیفیت زمین بازی فردا و در دسترس بودن VAR گفت: نه، سپاهان، فوتبال ایران به چنین زمین باکیفیتی نیاز دارد. نه یک چمن باکیفیت بلکه یک ورزشگاه با کیفیت تا بتوانی قدر لیگ ایران را بدانی. این چمن خوب می تواند به شما اجازه دهد پتانسیل خود را نشان دهید. خوشحالم که VAR وجود دارد زیرا از خطای انسانی جلوگیری می کند. من به دنبال جهانی با عدالت برای همه هستم و از این بابت خوشحالم.

سرمربی سپاهان گفت: شاید فردا کمی دفاعی بازی کنیم.

مورایس درباره غیبت دابو در بازی فردا گفت: یکی نگران هافبک های هجومی و دیگری نگران هافبک های دفاعی است. من به شخصه نگران بازی فردا مقابل مس رفسنجان هستم. بیشتر این تعادل مهم است، هرچه بیشتر توپ را در اختیار داشته باشید کمتر دفاع می کنید. برای فردا برنامه داریم. اگر دابو بازی نکند، بازیکنانی هستند که می خواهند او را جایگزین کنند. من اسدی را در پست هافبک نمی بینم، او را تهاجمی تر می بینم و بازیکنانی داریم که می توانند در آن پست بازی کنند و در برخی مواقع شرایط بهتری داشتند. اسدی هفته گذشته از مصدومیت 3 هفته ای خود بازگشت. حسین نژاد و عباس حبیبی هافبک های جوان خوبی هستند و می توانند بازی کنند.

مورایس در آخر گفت: از همه شما ممنونم و امیدوارم موفق باشید. برای فوتبال ایران هم آرزوی موفقیت دارم. خداحافظی برای این فصل

انتهای پیام

ادامه دارد..

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)