واکنش تند ایران به هتک حرمت جدید صهیونیست‌های افراطی به مسجدالاقصی

0
(0)

به گزارش ایسنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه اقدامات صهیونیست های تندرو در هتک حرمت مسجدالاقصی، سردادن شعارهای نژادپرستانه و حمله به شهروندان فلسطینی به بهانه برگزاری راهپیمایی تحریک آمیز موسوم به پرچم را به شدت محکوم کرد.

کنعانی افزود: اقدامات صهیونیست های افراطی در هتک حرمت مسجدالاقصی با حمایت نیروهای نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسرائیل و همزمانی این اقدام تحریک آمیز با ادامه نسل کشی و جنایات رژیم آپارتاید صهیونیستی. در نوار غزه و کرانه باختری، نشان دهنده قصد این رژیم برای تشدید دامنه بحران در فلسطین و منطقه است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: سرزمین فلسطین و مسجدالاقصی مورد احترام همه پیروان واقعی ادیان ابراهیمی است و فرقه نژادپرست صهیونیستی از این گونه اقدامات توهین آمیز و تحریک آمیز چیزی جز نفرت جهانی به ویژه ملت های مسلمان عاید نخواهد کرد.

کنعانی تصریح کرد: رژیم کودک کش و اشغالگر اسرائیل اکنون بیش از هر زمان دیگری در جهان منزوی شده است و بی شک چنین اقداماتی باعث تشدید این انزوا و تشدید نفرت نسبت به آن خواهد شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان خواستار اقدام متحد کشورهای اسلامی برای مقابله موثر با اقدامات جنایتکارانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت فلسطین و حمایت از مقدسات اسلامی و مذهبی به ویژه مسجد الاقصی به عنوان مسجد الاقصی شد. اولین قبله مسلمانان جهان

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)