هفته آینده آخرین مهلت انتخاب خودروهای وارداتی است/ کدام متقاضیان واجد شرایط هستند؟

0
(0)
هفته آینده آخرین مهلت انتخاب خودروهای وارداتی است/ کدام متقاضیان واجد شرایط هستند؟به گزارش ایسنا، اواخر شب گذشته (عصر چهارشنبه) این سازمان در نشست آنلاین از بازگشایی سامانه یکپارچه تحویل خودروهای وارداتی در هفته بعد جهت آخرین بار برای تحویل خودرو به متقاضیان مرحله اول وی خبر داد که در اسفند 1401 با مسدود کردن 500 میلیون تومان در حساب نیابتی خود ثبت نام و منصوب شدند.

علاوه بر پیشنهاد مذکور، این آخرین پیشنهادی خواهد بود که ثبت نام کنندگان مرحله اول دارای اولویت و انتخاب خواهند بود. همچنین ثبت نام ویژه برای متقاضیان جدید وجود خواهد داشت و همه مردم می توانند با انسداد 500 میلیون تومان در یک حساب که به عنوان نماینده برای این منظور برای شرکت در این پیشنهاد عمل می کند.

بر اساس تاکید سازمان توسعه تجارت، در این عرضه نیز مانند عرضه خودروهای برقی، صف تشکیل نمی شود و پس از اولویت بندی افرادی که خارج از ظرفیت خودروی انتخابی هستند مشمول عدم تخصیص خواهند شد.

بنابراین صف ثبت نام کنندگان مرحله اول فقط برای انتشار هفته آینده معتبر است و پس از آن دیگر امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت. مورد قبل رئیس سازمان توسعه تجارت و همچنین مدیر سیستم یکپارچه خودرو آنها هم اعلام کرده بودند.

از ابتدای سال جاری؛ 7800 خودرو به سرقت رفت

بر اساس آمار این سازمان از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۷۸۰۰ دستگاه خودرو تردد کرده اند و بیش از ۱۶ هزار دستگاه خودرو در گمرکات کشور در حال ثبت نام هستند.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)