نمایشگاه گردشگری عامل جذب سرمایه‌گذاران و ایجاد اشتغال است/ معرفی ظرفیت‌های شغلی زنان کشور از طریق نمایشگاه گردشگری

0
(0)

نمایشگاه گردشگری عامل جذب سرمایه‌گذاران و ایجاد اشتغال است/ معرفی ظرفیت‌های شغلی زنان کشور از طریق نمایشگاه گردشگریخبرگزاری فارس: نمایشگاه گردشگری عامل جذب سرمایه‌گذاران و ایجاد اشتغال است/ معرفی ظرفیت‌های شغلی زنان کشور از طریق نمایشگاه گردشگری

بازرس انجمن زنان فعال در صنایع دستی و گردشگری گفت: نمایشگاه گردشگری موجب آشنایی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان با انجمن‌ها شده و ایجاد اشتغال به ویژه برای زنان می‌کند.

فرشته سلیمانی فعال گردشگری و بازرس انجمن زنان فعال در صنایع دستی و گردشگری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس، در خصوص یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، گفت: این نمایشگاه به دلیل جامع بودن آن، باعث ارتباط و آشنایی فعالین حوزه‌های مختلف با یکدیگر و در نتیجه ایجاد همکاری شده است.

سلیمانی با اشاره به تأثیر نمایشگاه در اشتغال زنان، اظهار کرد: یکی از مهمترین راه‌های ایجاد اشتغال، سرمایه‌گذاری است. این نمایشگاه با تبلیغات صنایع مختلف توانسته موجب آشنایی افراد فعال در این صنعت و در نتیجه جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به انجمن زنان شود که این امر خود در ایجاد اشتغال قدم بزرگی است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه علاوه بر سرمایه‌گذاران، زنانی هم که در این زمینه فعالیت نداشته‌اند، با بازدید از غرفه‌ها و شناخت انجمن زنان فعال در صنایع دستی و گردشگری، درخواست انجام فعالیت در این زمینه و گذراندن دوره‌های آموزشی را داشته‌اند.

بازرس انجمن زنان فعال در صنایع دستی و گردشگری اظهار کرد: به نظر بنده نمایشگاه گردشگری موجب تعامل میان فعالین این صنعت و به علاوه جذب افراد غیرفعال شده است. از طریق این نمایشگاه، ظرفیت‌های شغلی در کشور ایجاد شده و کارآفرینان می‌توانند از آن بهره ببرند.

سلیمانی در پایان با اشاره به فعالیت‌های انجمن زنان فعال در صنایع دستی و گردشگری گفت: این انجمن شامل تمام بانوانی که در صنعت گردشگری فعالیت دارند، از جمله رستوران‌ها، تورلیدرها، مدیران آژانس‌ها، هتلداران، خانه‌های مسافر و بوم‌گردی می‌شود.

در این انجمن، با حمایت از زنان و سرمایه‌گذاری به ایجاد اشتغال برای بانوان پرداخته شده است.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)