نقطه کانونی تقابل حق با باطل، جابجایی عشق و تنفر نسبت به ارزش‌هاست

0
(0)

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی مهدوی امروز ۲۳ شهریورماه در آیین آغاز دومین دوره طرح حامیم (توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی، اجتماعی) استان به‌ میزبانی دانشگاه لرستان که در سالن شهید سلیمانی دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: نقطه کانونی تقابل جبهه حق با باطل، جابجایی عشق و تنفر نسبت به ارزش‌هاست.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند در جنگ فرهنگی، جابجایی ارزش‌ها با ضد ارزش‌ها اتفاق بیفتد، افزود: بر پایه بیانات مقام معظم رهبری، مشکل بی‌هویتی و عدم درک رسالت واقعی دانشجو از جمله آسیب‌هاست.

معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تصریح کرد: از رسالت‌های مهم طرح حامیم این است که هویت و رسالت واقعی دانشجو را احیاء کند و همواره مدافع ارزش‌ها باشد.

مهدوی خاطرنشان کرد: براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری، بایستی حرکت عمومی برای رسیدن به آرمان توحیدی، از جمله رسالت‌های حلقه‌های میانی دانشجویی و دانشجویان تقویت شود.

وی اضافه کرد: یکی از وظایف مهم حلقه‌های میانی دانشجویان (طرح حامیم) این است که گفتمان‌سازی عمومی در جهت آرمان‌های امام امت {مقام معظم رهبری} را گسترش دهند و نهادینه کنند.

معاون تعلیم و تربیت سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بیان کرد: اگر خدای ناکرده، دانشجو به‌سوی بی‌تفاوتی یا ابتذال برود خودش یک آسیب جدی خواهد بود و به‌همین نقش طرح‌هایی همچون طرح حامیم یک نقش اثرگذار و مهم برای هدایت دانشجویان در مسیر توحیدی است.

مهدوی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن‌مجتبی (ع)، تصریح کرد: رابطه ما با اهل‌بیت (علیهم‌السلام) باید به‌صورت دقیق و بر مبنا و برآمده از رابطه حُبی با پیامبر گرامی اسلام (ص) باشد.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)