نقدی: ملت ایران کاری برای اسلام کرد که هیچ ملت دیگری نکرده است

0
(0)

سردار محمدرضا نقدی امروز، اول شهریور در هشتمین اجلاسیه بین‌المللی مجاهدان در غربت که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: روزگاری مجاهدان در غربت را رها و اجازه دادیم شیخ فضل‌الله نوری‌ها و مدرس‌ها به غریبانه‌ترین شکل به شهادت برسند و سرنوشت ما این شد که بیگانگان یک بی‌سواد را بر ما مسلط کردند و  منابع ما را به غارت بردند، چادر از سر نوامیس ما برداشتند و در جنگ جهانی کشورمان را بدون حتی یک ساعت مقاومت اشغال کردند.

وی افزود: این سرنوشت ملتی بود که حق را ترک کرد و مجاهدان را در هنگام مبارزه با ظلم تنها گذاشت. اما وقتی ملت بیدار شد و پشت حق ایستاد، دامن امام را رها نکرد و به خیابان آمد برای او شهید داد و حق را گرفت، به اوج قدرت و عزت رسید، طوریکه دنیا انگشت به دهان شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران اضافه کرد: ملت ما در مقابل رژیم متکی به قدرت‌های شرق و غرب با دست خالی پیروز شد و بعد از آن نیز هشت سال در جنگ تحمیلی ایستادگی کرد. دفاع مقدس غریبانه‌ترین دفاع بود، چرا که تمام قدرت‌های دنیا آمدند تا مقابل ملت ما بایستند.

نقدی با اشاره به جنگ رسانه‌ای دشمن علیه ملت ایران، عنوان کرد: علیه ملت ما ۲۰۰ شبکه تلویزیونی و ۱۰۰ شبکه رادیویی فارسی‌زبان راه‌اندازی کردند، فارغ از اینکه آنچه باعث پیروزی ما شد، صداقت و اخلاص بود نه حرکت رسانه‌ای مبتنی بر دروغ. همه کار علیه ما انجام دادند. رئیس جمهور آمریکا پیام داد تا در ایران ناآرامی ایجاد شود، اما همین فریب‌خوردگان هم فهمیدند آنان دروغگو هستند.

وی ادامه داد: آنچه این مسیر را پیروز کرده، جهاد مبتنی بر اخلاص، پاکی و صداقت مجاهدان گمنام است. این قدرت الهی است و  وعده الهی در اخلاص و ایمان شکل می‌گیرد. دشمنان از ۴۴ سال شکست خود و ۷، ۸ هزار میلیارد هزینه بی‌نتیجه در منطقه درس نگرفتند و نخواستند سرزمین‌های اشغالی را رها کنند و تجارب خود را ادامه دادند به طلب پیروزی. اما باید بدانند که پیروزی برای آنان در کار نیست.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران خطاب به مستکبران جهان اظهار کرد: حرکتی که مجاهدان گمنام آغاز کردند، میلیون‌ها نفر را در دنیا پشت سر جمهوری اسلامی قرار داد. دشمنان ملت ایران در روز آزمایش بزرگ، عظمت و قدرت ایران را خواهند دید و در می‌یابند که انقلاب اسلامی چه قدرتی دارد.

نقدی اضافه کرد: کشور ایران متکی به قدرت الهی است و به هیچ چیز جز قدرت خدا نمی‌اندیشد و به زودی پیروزی نهایی را در آغوش خواهد کشید. ملت ایران کاری برای اسلام کرد که هیچ ملت دیگری نکرده است و لذا پاداش این ملت ظهور امام عصر(عج) خواهد بود.

انتهای پیام 

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)