معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تغییر کرد

0
(0)

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تغییر کرد

"حسین سیمایی صراف" معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم شد.

مراسم تودیع و معارفه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، «حسین سیمایی صراف» به سمت معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب شد.

در حکم انتصاب سیمایی صراف آمده است:

"احتراماً، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به سمت «معاون حقوقی و امور مجلس» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف معاونت حقوقی و امور مجلس را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های ارایه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید.

بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری مدیران و کارکنان گرامی، در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع در حوزه‌های مختلف و دانشگاهیان و تحکیم جایگاه قانونی وزارت بکوشید.

انتظار می‌رود با تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در شفاف سازی برنامه‌ها و اهداف و تصویب قوانین مورد نیاز با عنایت به ماموریت‌های مختلف وزارت، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان کشور ایفا کنید."

سیمایی صراف هم‌اکنون دانشیار دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی است و دروس مختلف حقوق خصوصی و حقوق اسلامی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می‌کند.وی همچنین وکیل پایه یک دادگستری و داور اتاق‌بازرگانی ایران است.

غلامی وزیرعلوم با استعفای محمدروشن موافقت و در نامه جداگانه‌ای از خدمات و تلاش‌های وی در مدت زمان تصدی مسئولیت معاونت حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه تقدیر و سپاسگزاری کرد.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)