مشاوره در مورد نظر سانسور شده/بهینه سازی شده Petrolhead

0
(0)
مشاوره در مورد نظر سانسور شده/بهینه سازی شده Petrolhead


به گزارش ایسنا، عصر روز شنبه 18 تیر 1403 خبرنگاران ایسنا اخبار مختلفی را در حوزه های مختلف تهیه و تولید کردند که در ادامه به بررسی مهم ترین این اخبار می پردازیم:

جلیلی: به گروه هایی که سانسور شده اند بروید

از نظر سیاسی:

سعید جلیلی کاندیدای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای تاکید کرد که فاصله 17 تا 25 تیرماه فاصله کوتاهی برای برداشتن گامی طولانی و تاریخی است.

رو به طرفدارانش کرد و گفت: الان وقت درنگ نیست! برو تو روستاها صدای ما را به آنها بده، برو لب شهرها حرف ما را به آنها بگو! برو سراغ گروه هایی که سانسور شده اند، نامرئی هستند، انگار هیچکس روی صدا و نظر و انتخاب آنها حساب نکرده است… برو از این انتخاب، از این منظر، از این معضلی که پیش روی ملت ایران گذاشته شده است، بگو. من بر آنها تکیه کرده ام; به همه آنها، به “همه” ایرانیان! دولت نقشی زمانی می تواند از فرصت های جهانی برای ایران جهشی بهره ببرد که برای هر ایرانی به اقتضای استعداد و توانش نقشی قائل شود و او را در این حرکت بزرگ سهیم کند.

پزشکان: من صدای بی صداها هستم

مسعود بیزیکیان در بیانیه ای تاکید کرد که نظر شما در این مرحله بر من سنگینی کرده است. من متعهد می شوم که به اعتماد شما خیانت نکنم. شما به من رای دادید چون گفتم: همه جا راست گفته ام و دروغ نمی گویم. من از هیچ امتیاز خاصی برخوردار نبوده ام و فاسد نیستم. گفتم: اداره و اصلاح امور را به قانون و تخصص و خرد جمعی برای احقاق حقوق ملت و رفع تبعیض و بی عدالتی می سپارم. گردن من هنوز از آن سخنان آویزان است و از این پس توافق من با شما این است که به رای شما به ایران پایبند باشم. بعد از انتخابات هر جا دیدید از مسیر اخلاق و عدالت و قانون منحرف شده ام یا از خواسته های شما پیروی کرده ام، با مطالبه و انتقاد و اصلاح مرا به مقام حق و عدالت برگردانید.»

رئیس ستاد پزشکی: نگویید رئیس جمهور اختیاری ندارد

علی عبدالعلیزاده رئیس ستاد انتخابات چهاردهمین نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در نشست خبری گفت: عبدالعلیزاده اظهار داشت: پروژه بنزین فقط یک پروژه دولتی نیست و این یک اشتباه برای دولت است. دولت به افزایش یکجانبه قیمت بنزین ادامه داد و ادامه داد: در پروژه بنزین همه مردم ایران سهم دارند و همه باید بیایند و با آنها صحبت کنند و توجیه شوند و بگذارند مشکل را حل کنند. سپس به یک پروژه ملی تبدیل می شود. برخی از ادارات کشور ما در بحران هستند. مثلاً ما کشور کم آبی هستیم، اما تشنه مطلق نیستیم، اما چون برنامه ای برای صحبت با کشاورزان نداریم، در حوزه مدیریت آب تصمیماتی گرفته می شود که کشاورزان را تحت تأثیر قرار می دهد. در بحث قیمت بنزین و گازوئیل هر قیمتی باید توسط کارشناس تعیین شود انشالله شاهد خواهیم بود که با آرامش و همکاری مردم موضوع حل می شود تا هم رضایت آنها را جلب کند و هم باعث رونق کشور شود. . اینها از جمله آزمایشات مدیریتی هستند که پزشک انجام خواهد داد.

دیدار منصوری، نیکزاد، فروزنده و میرشمسی

نشستی با روسای ستاد انتخاباتی سعید جلیلی، محمد باکر کلیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی برگزار شد.

نکاتی برای سانسور/انصراف نامزد از رقابت

محسن منصوری رئیس ستاد انتخابات جلیلی با انتشار این خبر در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: برای تقویت جبهه انقلاب در دور دوم انتخابات، دیداری صمیمانه و مشترک با برادران عزیزم؛ دکتر نیکزاد، دکتر فروزنده و دکتر میرشمسی، روسای ستاد انتخابات دکتر کلیباف، دکتر زاکانی و دکتر قاضی زاده هاشمی را داشتیم. انشاالله با اتحاد پیروز خواهیم شد.»

تظاهرات شهرک نشینان صهیونیست علیه نتانیاهو

جهان:

هزاران شهرک نشین شنبه شب در تل آویو و حیفا و برخی دیگر از شهرهای اشغالی تظاهراتی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی برگزار کردند و خواستار برکناری نخست وزیر رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زودهنگام شدند.

صهیونیست ها شامگاه شنبه در تل آویو و برخی دیگر از شهرهای اشغالی تظاهرات کردند و خواستار توافق فوری برای تبادل اسرای صهیونیست در غزه شدند. معترضان خواستار آن شدند که فرماندهان ارتش اسرائیل از خنثی کردن تلاش‌های نتانیاهو برای انعقاد این توافق جلوگیری کنند.

امضای قرارداد رسمی حضور ایران در اکسپو 2025 اوزاکا، کانسای ژاپن

از نظر اقتصادی:

قرارداد رسمی مشارکت ایران در اکسپو 2025 در اوزاکا، کانسای ژاپن امضا شد که موضوع آن طراحی جامعه آینده برای زندگی بشر خواهد بود.

نشست تابستانی شرکت کنندگان بین المللی اکسپو 2025 اوزاکا، کانسای-ژاپن با حضور نزدیک به 600 نماینده از حدود 160 کشور و سازمان بین المللی در 5 ژوئیه 1403 در شهر نارای ژاپن کار خود را آغاز کرد.

این قرارداد بین مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و نماینده عالی کشورمان در اکسپوی ژاپن و دبیرکل انجمن اکسپو 2025 ژاپن و همچنین کمیسر کل اکسپو 2025 به امضا رسید.

تهران در انتظار تدوین طرح جامع پشتیبانی هوایی است

اجتماعی:

معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از پیگیری برای تدوین طرح جامع امداد و نجات هوایی تهران پایتخت خبر داد.

مشاوره در مورد سانسور / انصراف یک نامزد از رقابت

صمیم مرادی روزبهانی با اشاره به جلسه کارگروه نظارت بر پرواز و پایگاه هوایی که در کمیته تخصصی پشتیبانی هوایی کلانشهر تهران برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری این جلسه افزایش هماهنگی های سازمانی است. برای استفاده از ظرفیت هوایی در مواقع بحران و بحث و بررسی و بررسی این موضوع، تدوین طرح جامع پشتیبانی هوایی بود.

پخش 2 مناظره جلیلی و پزشکان

فرهنگی:

با اعلام برنامه تبلیغاتی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، اولین مناظره روز دوشنبه 20 تیرماه ساعت 21:30 و روز سه شنبه 21 تیرماه ساعت 21:30 دومین مناظره بین دو نامزد برای دور دوم حضور خواهند داشت.

نکاتی برای سانسور/انصراف نامزد از رقابت

پخش فیلم مستند 2 کاندیداها و سخنرانی جلیلی و پزشکان از دیگر برنامه های تبلیغاتی صدا و سیما خواهد بود.

حذف ایتالیا از یورو 2024

ورزش ها:

ایتالیا پس از شکست مقابل سوئیس، زود از یورو 2024 کنار رفت.

نکاتی برای سانسور/انصراف نامزد از رقابت

در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 دو تیم سوئیس و ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر صفر سوئیس به پایان رسید.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)