مردم باید خط خدمتی را که آغاز کرده اند ادامه دهند

0
(0)
مردم باید خط خدمتی را که آغاز کرده اند ادامه دهند

علی بهادری جهرمی شامگاه جمعه (4 خرداد) در همایش «اثر یک صدا» که در مسجد رضوان اهواز برگزار شد، اظهار کرد: شهید رئیسی مرد خدا بود و با خدا بودن را خدمت به مردم می دانست. شهید رئیسی در کنار عبادت کارهای اجرایی خود را انجام می داد و عبادت او اساس نگاه او در کار اجرایی بود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: شهید رئیسی با توکل و جذابیت به خلق خدا خدمت کرد و ثمره این کار در سبک مدیریتی او این بود که در سخت ترین جلسات تصمیم گیری و در پرحجم ترین روزهای کاری، خدمت نکرد. احساس یک ذره ناامیدی در آن درس بزرگی برای ما بود.

سخنگوی دولت گفت: «نمی توانم» در لغت نامه شهید رئیسی به معنای «نمی توانم» نیست و گفت جمهوری اسلامی بن بست ندارد و وقتی حکومت فقیه داشته باشد بن بست نیست.

بهادری جهرمی با اشاره به ورود شهید رئیسی به عرصه سیاست گفت: شهید رئیسی رئیس یکی از سه قوه بود اما احساس می کرد باید برای خدا قیام کند. وی در شرایطی وارد میدان شد که وضعیت کشور به دلیل دوری از مردم و حرکت در جهت دیگر با مشکلات جدی مواجه بود.

سخنگوی دولت گفت: دولت وقتی روی کار آمد می دانست که شرایط بحرانی است و تورم در 70 سال گذشته بی سابقه است، اما به کمک آمد و هر لحظه آماده انجام وظیفه بود و در این زمینه. در میدان اجرائیه حضور یافتند.» شهید بزرگوار رئیسی جز خدمت به مردم، حل مشکلات و سرباز ولایت بودن هدف دیگری نداشت.

وی گفت: شهید بزرگوار رئیسی قدرت را متحول کرد و به مردم بازگرداند. هر جا بود مدیر انقلابی بود. در دولت شهید رئیسی دشمن به شکست اعتراف کرد و گفت تحریم ها دیگر اثری ندارد.

بهادری جهرمی گفت: شهید رئیسی در این سه سال بارها برای آیندگان خدمت کرد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: شهید رئیسی 30 سال در مناصب عالی دولت بود اما مردمی بود و این مناصب هیچ تغییری در شخصیت او ایجاد نکرد زیرا ساخته مکتب محمدی (ص) و نمادی از او بود. روحانیت انقلابی . شهید رئیسی 30 سال در این سمت ها بود اما کیف نکرد.

وی گفت: مردم با صدای خود به شهید بزرگوار رئیسی کمک کردند تا در این راه به آنان خدمت کند و پاسداری از این شجره و گسترش و تداوم آن نیز در دست مردم است.

بهادری جهرمی گفت: مردم باید از خط خدمتی که راه انداخته اند حفاظت کنند و به آن تداوم دهند.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)