مبلغان، مداحان و قاریان قرآن در ایام فاطمیه(س) به سراسر کشور اعزام می‌شوند

0
(0)

مبلغان، مداحان و قاریان قرآن در ایام فاطمیه(س) به سراسر کشور اعزام می‌شوند

برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در ایام فاطمیه(س) تشریح شد.

سازمان تبلیغات

جمال‌الدین بانج فروزش، رئیس گروه برنامه‌ریزی مناسبت‌های مذهبی و انقلابی سازمان تبلیغات اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اشاره به تدابیر درنظر گرفته شده جهت برگزاری هرچه باشکوه‌‌تر مراسمات مذهبی در ایام فاطمیه(س) گفت: در این ایام سعی شده به توصیه‌های مقام معظم رهبری، علما و مراجع در خصوص برگزاری مجالس عزاداری حضرت زهراء(س) توجه شود.

وی افزود: با توجه به تقارن ایام فاطمیه (س) با دهه فجر انقلاب اسلامی، تعامل و همکاری میان هیأت‌های مذهبی و تشکل‌های دینی در برگزاری همایش‌های فاطمیون و آئین‌های سوگواری خواهیم داشت.

فروزش با اشاره به اعزام مبلغان در ایام فاطمیه (س) گفت: طی تعاملی که با اداره کل مبلغان و امور مساجد صورت گرفته، قرار است مبلغانی متخصص و همچنین مداحان و ذارکان و قاریان کشور به استان‌های سراسر کشور و اجرا برنامه‌های مذهبی اعزام شوند.

وی تأمید کرد: یکی از تدابیر اندیشیده شده در این ایام، جلوگیری از برخی آسیب از جمله برگزاری تشییع جنازه‌های نمادین در ایام فاطمیه(س) است.

رئیس گروه برنامه‌ریزی مناسبت‌های مذهبی و انقلابی سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری گفتمان‌های مختلف با موضوع «سبک زندگی اسلامی، عفاف و حجاب، آئین همسرداری و تربیت فرزند از نگاه حضرت زهراء(س)» از دیگر برنامه‌های درنظر گرفته برای ایام فاطمیه (س) است.

فروزش یادآور شد: طی تعاملی که با شهرداری صورت گرفته، به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه(س)، قرار است مقدمات فضاسازی شهر متناسب با این ایام با بهره‌گیری از بیانات فاطمی (س) صورت گیرد.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)