فرآیند اخذ گواهینامه پرواز (STC) هواپیمای سیمرغ آغاز شد

0
(0)

به گزارش ایسنا، طی مراسمی با حضور رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مراحل صدور گواهینامه پرواز هواپیمای ترابری سیمرغ آغاز شد.
امیر سرتیپ حاجی فرد رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: متخصصان کشورمان فرآیند بسیار سخت و پیچیده ای را برای به خدمت گرفتن هواپیمای ترابری سیمرغ انجام داده اند که با موفقیت به پایان رسیده است و خداوند متعال. اجازه دهید این هواپیما به زودی وارد چرخه عملیاتی شود که با توجه به اهداف متنوع خود بخشی از نیاز هوایی کشور را تامین خواهد کرد.
رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با اشاره به آغاز ساخت دومین هواپیمای ترابری سیمرغ افزود: سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با همکاری و اتحاد با سازمان هواپیمایی کشور برای دیدارهای نظامی و نظامی همکاری می کند. نیازهای عمرانی کشور در زمینه تولیدات هوانوردی از جمله هواپیماهای سرنشین دار، هواپیمای بدون سرنشین، بالگرد و … می باشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، کاپیتان محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در حاشیه بازدید از توانمندی های سازمان صنعت هوانوردی وزارت دفاع گفت: با تلاش کارشناسان و تلاش نیروهای وزارت دفاع، شاهد پیشرفت کشور در زمینه تولیدات هوانوردی به ویژه در بخش عمرانی هستیم. هواپیمای ترابری سیمرغ نمونه بارز این موفقیت و حرکت رو به جلو است.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)