فتاحی: مشکل خاصی در ورزشگاه تختی آبادان وجود نداشت

0
(0)

فتاحی: مشکل خاصی در ورزشگاه تختی آبادان وجود نداشت

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال معتقد است که ظرفیت ورزشگاه تختی آبادان باید افزایش یابد.

سعید فتاحی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از آبادان، سعید فتاحی پس از دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی که با برتری 2 بر یک استقلال مقابل صنعت نفت آبادان خاتمه یافت،‌ درباره جو متشنج ورزشگاه تختی گفت: این اتفاقات ناشی از حساسیت مسابقه بود و جو ورزشگاه متشنج نبود. چند تماشاگرنما چند بطری به زمین پرتاب کردند و فحاشی هم صورت نگرفت. از تماشاگران آبادانی تشکر می‌کنم که به تشویق تیم خود پرداختند و با وجود شکست،‌ مشکل خاصی ایجاد نکردند.

وی در خصوص کمبود جای ورزشگاه تختی گفت: مسئولان استان خوزستان و شهر آبادان باید فکری به حال این ورزشگاه کنند. فوتبال زندگی مردم آبادان است. از مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان که جایگاه‌های کوچکی در ورزشگاه ساختند تشکر می‌کنم،‌ اما باید ظرفیت ورزشگاه تختی را افزایش دهند. مردم آبادان امروز نشان دادند که چقدر فوتبالی هستند. صنعت نفت هفته بعد با پرسپولیس بازی دارد و آن بازی هم شلوغ خواهد شد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در مورد گفته‌های تماشاگران استقلال که گفته بودند در این بازی جای خالی به آنها تعلق نگرفت، تصریح کرد: ورزشگاه امروز آنقدر جای خالی نداشت که جای خالی به آنها بدهیم. تماشاگران آبادانی ورزشگاه را پُر کردند و تماشاگران استقلال باید زودتر می‌آمدند. تلاش کردیم امروز برای آن تعداد تماشاگرانی که وارد ورزشگاه شدند، جا خالی کنیم تا بنشینند.

فتاحی درخصوص برگزاری دیدار فینال جام حذفی در خرمشهر خاطرنشان کرد: از این زمین بازدید می‌کنیم و برگزاری یا عدم برگزاری این مسابقه را در خرمشهر اعلام خواهیم کرد. اگر چمن این ورزشگاه مناسب بود، این مسابقه قطعاً در این شهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)