علی جنتی به تماشای کدام تئاتر نشست؟

0
(0)
علی جنتی به تماشای کدام تئاتر نشست؟

به گزارش ایسنا، علی جنتی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در موزه کاخ سعدآباد به تماشای «کوچه عشق» به کارگردانی سیدجلال الدین و تهیه کنندگی مشترک سیدمهدی جوادی و علیرضا حقیقی قریب رفت.

وی درباره این اجرا گفت: تلفیق کنسرت و اجرا اتفاق جدیدی در تئاتر است که در چند سال اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. این نمایش علاوه بر پرداختن به مسائل سیاسی و وقایع سال 1332 و حذف موسادوک، درام عاشقانه ای را روایت می کند که حتی گاهی باعث خنده تماشاگران می شود.

وزیر اسبق وزارت ارشاد تصریح کرد: معتقدم این لحظات طنز بر جذابیت داستان افزوده است و باید بگویم در این 2 ساعت شاهد کارهای خوب و زیبایی بودم و امیدوارم در آینده نیز چنین کارهایی ادامه داشته باشد. البته کاخ موزه سعدآباد در گذشته میزبان کنسرت هایی از جمله نمایش «سی» با صدای همایون شجریان بوده است و خوشحالم که راه برای چنین آثاری ادامه دارد.

جنتی در پایان گفت: «کوچه عشق» نوشته سید جلال الدین دری که از نویسندگان این عرصه است و از آثارش مشخص است که نگاه ویژه ای به تاریخ این سرزمین دارد، به نظر من یک کار زیبایی که حتما باید دید همانطور که ضیاءالدین دری به عنوان نویسنده و کارگردان تاریخ این مملکت کارهای ارزشمند بسیاری را در تلویزیون و سینما انجام داده و امروز جای او خالی است. روحشان شاد و شاد.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)