علیپوریان: کار دشواری در مسابقات لیگ جهانی پیش روی داریم

0
(0)

علیپوریان: کار دشواری در مسابقات لیگ جهانی پیش روی داریم

مسابقات لیگ جهانی در تبریز برگزار می شود؛

علیپوریان: کار دشواری در مسابقات لیگ جهانی پیش روی داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، داود علیپوریان که در اردوی تیم ملی والیبال نشسته جهت شرکت در بازی های پارا آسیایی جاکارتا حضور دارد، گفت: اردوی تیم ملی در کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز شده تا برای شرکت در مسابقات لیگ جهانی و رقابت های سال آینده آماده شویم.

وی افزود: اگرچه ملی پوشان در مسابقات لیگ باشگاهی شرکت کرده و آمادگی خوبی دارند، اما اردوهای تیم ملی باید برگزار شود تا با آمادگی بیشتری در مسابقات لیگ جهانی شرکت کنند.

ملیپوش والیبال نشسته ایران، مسابقات لیگ جهانی را تدارکاتی برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان دانست و اظهار داشت: شرکت در مسابقات لیگ جهانی تدارکاتی خوبی برای مسابقات قهرمانی جهان و بازی های پارا آسیایی جاکارتا به حساب می آید تا در هر سه رویداد مقام کسب کرده و پرچم ایران را بالا ببریم.

وی ادامه داد: مسابقات لیگ جهانی در تبریز برگزار می شود و حساسیت خاصی دارد، چون همه تیم ها برای شکست ایران تلاش می کنند و کار راحتی نداریم. کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات برای ملی پوشان، کادر فنی و فدراسیون بسیار مهم است.

علیپوریان درباره مسابقات قهرمانی جهان نیز اظهار داشت: بازی های پارا آسیایی خیلی مهم است و باید با نفرات اصلی شرکت کنیم و عنوان قهرمانی را کسب کنیم. در رقابت های قهرمانی جهان نیز باید تلاش کنیم تا عنوان سومی که در دوره گذشته به دست آوردیم و اتفاقی بود را به قهرمانی تبدیل کنیم.

لینک منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)