ضعف در قانون‌گذاری کارخانه کاغذ پارس را به سمت تولید ظروف سلولزی سوق داد + فیلم

0
(0)

ضعف در قانون‌گذاری کارخانه کاغذ پارس را به سمت تولید ظروف سلولزی سوق داد + فیلم

مدیرعامل کارخانه کاغذ‌پارس از تولید ظروف یکبار مصرف سلولزی کاملا گیاهی برای نخستین‌بار در ایران و منطقه خاورمیانه برای سال آینده خبر داد و گفت: ضعف در قانون‌گذاری موجب شد با تمام ظرفیت در تولید کاغذ چاپ فعال نباشیم.

کاغذ

محمدجواد مقدم رئیس کارخانه کاغذ پارس در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا با اشاره به فعالیت این کارخانه گفت: خوشبختانه شرایط کاملاً مطلوب است، همکاران من فعالیت زیادی کردند، هزینه زیادی شده است، طرح‌های توسعه‌ای در دست اجراست،‌ تا کارخانه کاغذ پارس در آینده نزدیک به جایگاهی که برایش ترسیم شده است‌، برسد.

وی ادامه داد:‌ برنامه‌ریزی در کارخانه کاغذ پارس بر این منوال است که به تولید محصولاتی بپردازیم که نه تنها در ایران بلکه در منطقه هم تولید نمی‌شود،ظروف یکبار مصرف سلولزی که امروزه در کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته مصرف دارند. این ظروف کاملا گیاهی است و صد در صد دوستدار طبیعت و محیط زیست.

مقدم از در حال ساخت بودن ماشین‌آلات سفارش داده شده برای کارخانه پارس خبر داد و گفت: پیش پرداخت تولید ماشین‌آلات داده شده است و امیدواریم با انتقال ماشین‌آلات به ایران‌، سال آینده بتوانیم این محصول را روانه بازار کنیم.

وی هم‌چنین از توانایی تولید 40تا 50 هزار تن کاغذ چاپ و تحریر در این کارخانه خبر داد و گفت:‌ کاغذ پارس از ابتدا برای تولید کاغذ چاپ و تحریر طراحی شده است،‌ ما تا اندازه‌ای تولید داریم؛ اما با توجه به ضعفی که در قانون‌گذاری وجود دارد و حمایت بیشتر برای واردات با تمام ظرفیت در خصوص تولید کاغذ چاپ و تحریر هرگز اقدام نکردیم، اما مشتری‌های وفاداری داریم که فارغ از موضوعات سود و زیان تولید می‌کنیم تا بتوانیم این مشتری‌ها را هم ساپورت کنیم.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)