شهدا پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت هستند

0
(0)

حجت الاسلام والمسلمین هبت الله هاشمی امروز (30 خرداد) در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: در سال 71، 14 نفر از لرستان به دست کشته شدند. منافقین که همگی فرمانده عملیات بودند. اتفاق سنگینی بود، این روزها سالگرد شهادت این عزیزان است.

وی با بیان اینکه هر یک از شهدا پرچمدار فرهنگ ایثار و شهادت بودند، ادامه داد: شهید سر رحمان حسینی از شهدای الوطن از فرزندان شهرستان کوهدشت بود.

وی در ادامه گفت: در دولت شهید رئیسی طبق دستورالعمل هر شش ماه یکبار جلسه هیئت ارتقاء به طور منظم در سراسر کشور برگزار می شود.

هاشمی با بیان اینکه رسالت بنیاد شهید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت است، گفت: کمک به معنای انجام اقدامات لازم برای رفع مشکلات جامعه هدف است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به آغاز دومین کنگره شهدا در استان لرستان اظهار داشت: جلساتی که در حال برگزاری است در چارچوب برنامه های کنگره است.

هاشمی با اشاره به نصب المان های شهدا در ورودی و خروجی شهر کوهدشت ادامه داد: این شهر همیشه در خط مقدم انقلاب بوده و خواهد بود.

وی با بیان اینکه در درب گنبد برنامه هایی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در حال انجام است، گفت: روستای حیدرخانی جزو مصوبات است و اداره راه و اداره برق موظفند نسبت به برق رسانی و آسفالت روستا اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی قبور شهدا توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در حال انجام است، گفت: حفاظت، مرمت و نگهداری قبور شهدا بر عهده دهیاری، بخشداری و شهرداری ها است. . «در این زمینه باید اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)