شریعتی: نامزدها باید برنامه محور باشند/باید واضح تر با مردم صحبت کنند

0
(0)
شریعتی: نامزدها باید برنامه محور باشند/باید واضح تر با مردم صحبت کنند

غلامرضا شریعتی در گفت وگو در برنامه زنده استودیو مثبت و منفی پلاس ایسنا، ضمن ارزیابی صحبت های نامزدهای دور دوم مناظره های انتخاباتی، اظهار کرد: دومین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری امشب برگزار شد. این بحث نسبت به مناظره قبلی چند ویژگی داشت. پرهیز از احساسات در این مناظره بیشتر از مناظره قبلی نمایان بود. دیدگاه کاندیداها در این مناظره منطقی تر از مناظره قبلی بود.

وی گفت: نکته دوم این است که کاندیداها باید در مسیر برنامه ای حرکت کنند و برنامه های قابل فهم و قابل باور برای مردم ارائه دهند. البته همانطور که از نام مناظره پیداست، شنوندگان انتظار دیدگاه واقعی از نامزدها را دارند. مردم بیشتر به دنبال برنامه هستند.

نماینده مردم بهشهر در شورای اسلامی تصریح کرد: نامزدهای انتخابات باید شفاف تر و کلی تر با مردم صحبت کنند. مردم عزیز با دیدگاه های سیاسی و جناحی نامزدها آشنایی کامل دارند. مردم آگاه هستند. از نامزدها انتظار می رود که مطابق با تجربه خود پاسخ دهند و برنامه خود را در این مناظره ها ارائه دهند. به این ترتیب برای شنوندگان و بینندگان مناظره ها جذابیت بیشتری خواهد داشت.

وی تاکید کرد: امیدواریم بحث های آینده جذاب و جذاب باشد و مردم بتوانند جمع بندی دقیق تری از نظرات کارشناسان را به دست آورند تا بتوانند بهترین گزینه را در پای صندوق های رای انتخاب کنند.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)