سلیمی: انتظار داشتیم رئیس‌جمهور مثل فوتبالی‌ها از ما هم دعوت کند/ بعد از عید به اردوی تیم ملی اضافه می‌شوم

0
(0)

سلیمی: انتظار داشتیم رئیس‌جمهور مثل فوتبالی‌ها از ما هم دعوت کند/ بعد از عید به اردوی تیم ملی اضافه می‌شوم

ملی‌پوش فوق سنگین تیم وزنه برداری ایران گفت: انتظار داشتیم رئیس جمهور از ما که برای نخستین بار قهرمان جهان شدیم، دعوت کند اما تبعیض در همه زمینه‌ها در ورزش است.

مسابقات وزنه برداری دسته+105 کیلوگرم _ المپیک ریو 2016

بهداد سلیمی در مورد هفته پایانی لیگ برتر وزنه برداری به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: خوشبختانه تیم بیمه رازی توانسته تا هفته پایانی، صدرنشینی خود را حفظ کند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، برای نخستین بار قهرمان لیگ وزنه برداری شود.

او در مورد خداحافظی خود از دنیای حرفه‌ای عنوان کرد: خودم برای نخستین بار در مورد خداحافظی از دنیای وزنه برداری صحبت کردم. متاسفانه اتفاقات ناگواری برای من در 2 سال گذشته افتاد و تصمیمم برای خداحافظی جدی بود. بعد از بازگشت به ایران اما وقتی با شور و اشتیاق مردم مواجه شدم، وظیفه خود دیدم که به صحنه برگردم. امیدوارم شرمنده مردم نشوم.

سلیمی ادامه داد: با صحبت‌هایی که با رئیس فدراسیون وزنه‌برداری داشتم، قرار شد بعد از عید نوروز 97 به مرحله دوم اردوی تیم ملی اضافه شوم تا در بازی‌های آسیایی و مسابقات قهرمانی شرکت کنم. امیدوارم من و سایر اعضای تیم در دو تورنمنت پیش رو موفق باشیم.

ملی پوش فوق سنگین تیم وزنه برداری ایران در مورد محقق شدن وعده‌های وزارت ورزش پس از قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان تصریح کرد: نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم ولی تاکنون مورد خاصی انجام نشده که امیدوارم محقق شود.

سلیمی گفت: رئیس مجلس نیز از ما در مراسمی تقدیر کرد. انتظار داشتیم که رئیس جمهور (روحانی) مثل فوتبال که به جام جهانی رفت از ما که برای نخستین بار آن هم در آمریکا قهرمان جهان شدیم، دعوت کند ولی تبعیض در همه زمینه‌ها در ورزش وجود دارد و این هم نوعی از آن است.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)