سرمربی آیزاول: به ذوب‌آهن باختیم اما به تیمم افتخار می‌کنم/ حقوق یک بازیکن ما در ماه 200 تا 300 دلار است!

0
(0)

سرمربی آیزاول: به ذوب‌آهن باختیم اما به تیمم افتخار می‌کنم/ حقوق یک بازیکن ما در ماه ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار است!

سرمربی تیم فوتبال آیزاول هند گفت: با وجود مشکلات زیاد به مصاف ذوب‌آهن رفتیم و باختیم، اما با این وجود به تیمم افتخار می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال آیزوال پائلو کوئلیو منزس سرمربی تیم فوتبال آیزوال هند / کاپیتان تیم فوتبال آیزوال آلفرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اصفهان، پائلو منزس پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: بازی سختی داشتیم و قبلاً هم توضیح داده بودیم که چه اتفاقاتی برای ما قبل از بازی رخ داد. برای مشکلات صدور ویزا دو شب را از دست دادیم و سه بازیکن‌مان را نیز به دلیل مصدومیت و عدم صدور ویزا در اختیار نداشتیم. در عین حال گل دقیقه سوم ذوب‌آهن تیم ما را بسیار تحت تأثیر قرار داد. ما باختیم اما من به تیمم افتخار می‌کنم.

وی در ادامه افزود: ایالت ما باید به بازیکنان خود افتخار کند، ما دو بازیکن 19 ساله داشتیم و برای این بازی بسیار خسته بودیم. خستگی ما به این دلیل بود که از آیزاول به دهلی و پس از آن به ترکیه سفر کردیم. در نهایت از ترکیه به ایران آمدیم و برای دیدار مقابل ذوب‌آهن آماده شدیم.

سرمربی تیم فوتبال آیزاول درباره اینکه آیا شرایط آب‌ و‌ هوایی روی عملکرد بازیکنانش تأثیر داشته است یا خیر،‌ تصریح کرد: همه مشکلات به ذهنیت افراد بازمی‌گردد، چیزی که من در رختکن به بازیکنان می‌گویم این است که هر چه در ذهن شما باشد همان رخ می‌دهد. بارها گوشزد کردم که شرایط بد آب و هوایی و مشکلات پیش آمده را فراموش کنند و بازی خود را انجام دهند.

منزس در مورد ارزیابی‌اش از تیم ذو‌ب‌آهن و اینکه آیا به نظرش این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق خواهد شد یا خیر، گفت: فراموش کردم به تیم شما که تیم خوبی است، تبریک بگویم. شانس‌های خوبی در بازی داشتید و ما خوش‌شانس بودیم که فرصت‌های تیم ذوب‌آهن تبدیل به گل نشد. ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است.

«شما می‌توانستید پس از به تساوی کشاندن بازی با یک بازی انتحاری حتی نتیجه را به سود خود رقم بزنید، چرا این کار را انجام ندادید؟»، وی در واکنش به این سؤال گفت: چیزی که به بازیکنان در هتل و رختکن گفتم این بود که تساوی را حفظ کنند و اگر موقعیتی پیش آمد به دنبال پیروزی باشند، اگر هم این فرصت نبود به تساوی راضی باشند. بد نیست بدانید حقوق یک بازیکن ما در ماه 200 تا 300 دلار است. شهر ما بسیار شهر کوچک و فقیر و بودجه ما بسیار محدود است. ضمن اینکه شرایط مالی تیم ما بسیار سخت است. باید با واقعیت کنار بیاییم که بودجه مالی محدودی داریم.

در پایان نشست خبری سرمربی تیم آیزاول در واکنش به این پرسش که آیا فقط بودجه تیم آیزاول کم است یا تمام لیگ هند با این مشکل مواجه هستند، گفت: در مجموع بودجه لیگ هند چندان زیاد نیست و شرکتی وجود ندارد که از ما حمایت کند.

به گزارش تسنیم، در حاشیه این نشست امیر قلعه‌نویی و منزس، سرمربی تیم آیزاول با خبرنگاران حاضر در نشست عکس یادگاری انداختند.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)