سجاد استکی به بازی‌های کشورهای اسلامی نرسید

0
(0)


تیم ملی هندبال مردان ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی بدون سجاد استکی به میدان خواهد رفت.

به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال مردان ایران با ۱۵ بازیکن راهی بازی‌های کشورهای اسلامی شد. با وجودی که نام سجاد استکی در ترکیب تیم ملی بود اما او همراه تیم عازم قونیه نشد. 

سجاد استکی منتظر گرفتن ویزا و حضور در باشگاه جدید برای عقد قرارداد و انجام تست‌های پزشکی بود و قرار بود بعد از انجام کارهایش به تیم ملی ملحق شود اما اکنون باشگاه اجازه حضور سجاد در بازی‌های کشورهای اسلامی را صادر نکرده است و تیم ملی باید بدون این لژیونر در این رویداد به میدان برود.

تیم ملی ایران اکنون با ۱۵ بازیکن در قونیه به سر می‌برد و باید دوشنبه ۱۶ مرداد در اولین دیدارش مقابل ترکیه به میدان برود. اکنون کادر فنی در تلاش است تا مهران حسینی را به جای سجاد در ترکیب تیم ملی اضافه کند. 

محمد سیاووشی، علی رحیمی کازرونی، شاهو نصرتی، مجتبی حیدرپور، افشین صادقی، علی کوهزاد، سید علیرضا موسوی، شهاب صادق‌زاده، یونس آثاری، میلاد قلندری، محمدمهدی بهنام‌نیا، محمدرضا اورعی، محمدرضا کاظمی، سلامان بربط و احسان ابویی ملی‌پوشانی هستند که اکنون در ترکیه حضور دارند. 

مسابقات هندبال کشورهای اسلامی قونیه از ۱۷ مرداد آغاز می‌شود. ایران در این مسابقات با ترکیه و آذربایجان همگروه است. 

حمید صادق شاه‌نشین در مورد حضور سجاد استکی در تیم ملی به ایسنا گفت: استکی به دلیل مشکلاتی که داشت راهی قونیه نشد و ما با ۱۵ بازیکن به محل مسابقات رفتیم. قرار بود سجاد نیز بعد از انجام کارهایش به تیم ملی ملحق شود و تا همین ۵شنبه شب هم نام او در ترکیب تیم ملی بود اما او اعلام کرد که اگر تیم ملی را همراهی کند قراردادش با باشگاه فسخ خواهد شد. اکنون تیم ملی بدون حضور سجاد در قونیه به میدان خواهد رفت. البته در تلاشیم تا مهران حسینی را به جای سجاد استکی به تیم ملی اضافه کنیم. 

انتهای پیام



منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)