رودری از مثلث رویایی لاروخا گفت

0
(0)
رودری از مثلث رویایی لاروخا گفت


بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال اسپانیا درباره مثلث خطرناک لاروخا گفت. او همچنین به تمجید از دلافونته پرداخت و از ویژگی های خاص این مربی صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال اسپانیا در یورو 2024 عملکرد بسیار خوبی داشت، در اکثر پیش بینی ها، اسپانیا شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی است. البته این تیم کار آسانی ندارد و باید در مرحله نیمه نهایی فرانسه را شکست دهد.

به گزارش اسپورت، رودری یکی از بازیکنان کلیدی اسپانیاست که عملکرد بسیار خوبی در جام ملت های اروپا داشت. او امید زیادی به درخشش مثلث جدید در خط حمله اسپانیا دارد.

رودری گفت: فکر می‌کنم مثلث لامینا یامال، نیکو ویلیامز و دنی اولمو بزرگترین کشف اسپانیا در یورو 2024 بود. ویلیامز و یامال دو بازیکن انفجاری هستند که شبیه به هیچ چیز دیگری نیستند. آنها می توانند در هر مسابقه کمک زیادی به تیم کنند. با اینکه سن زیادی ندارند اما بسیار باتجربه هستند. ما همچنین دنی اولمو را داریم که در خط حمله نیز بسیار خوب است. اولمو در شرایط سخت ارزش خود را نشان داده است.

هافبک باتجربه اسپانیایی درباره لوئیز دلافونته نیز گفت: مدت زیادی است که او را می شناسم. او یکی از آن مربیانی است که می تواند خواسته هایش را به خوبی به بازیکنان منتقل کند. این به بازیکنان آزادی عمل و آرامش در زمین می دهد. این کاملاً شخصیت و ژن برنده بازیکنان را منتقل می کند و آنها را تشویق می کند تا بدون ترس با چالش ها روبرو شوند.

وی ادامه داد: صحبت های او بعد از 90 دقیقه در دیدار مقابل آلمان موثر بود. در این مرحله همه بازیکنان خسته بودند و ذهن ما به شدت گیج شده بود. ما خیلی خسته بودیم، اما دلافونته توانست ما را آرام کند. مهم ترین چیزی که دلافونته را از سایر مربیان متمایز می کند این است که داده های زیادی به بازیکنان نمی دهد، اما داده های کمی اما دقیق و موثر به ما می دهد. این برای هر بازیکنی بسیار مهم است.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)