راه پیروزی استقلال مقابل پیکان

0
(0)
راه پیروزی استقلال مقابل پیکان


پیشکسوت استقلال گفت: از آنجایی که پیکان شرایط ایده آلی ندارد و باخت برای این تیم خطرناک است، قطعا استقلال بازی سختی مقابل پیکان خواهد داشت. باید زودتر مقابل چنین تیمی گل بزنیم.

بهتاش فریبا در گفت وگو با ایسنا، درباره بازی استقلال مقابل پیکان و احتمال قهرمانی استقلال گفت: همیشه آدم با امید زندگی می کند و احتمال قهرمانی استقلال وجود دارد. باید ببینیم استقلال در بازی با پیکان چگونه عمل می کند و چه بازی را می برد.” نشان می دهد البته اگر استقلال و پرسپولیس در آخرین بازی خود پیروز شوند، پرسپولیس قهرمان می شود. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و باید صبر کنید تا ببینیم هر دو تیم در آخرین بازی خود چه روندی را طی خواهند کرد.

وی گفت: استقلال باید سعی کند روی بازی خود تمرکز کند و 3 امتیاز بازی را بگیرد و منتظر لغزش پرسپولیسی ها باشد.

فریبا در ارزیابی خود از تیم پیکان افزود: پیکان شرایط ایده آلی ندارد و باخت می تواند برای این تیم خطرناک باشد. تیم جوان و کار می کند و وضعیت جدول برای این تیم خطرناک است و تلاش می کنند در لیگ بمانند. البته این شرایط برای استقلال بد نیست و به راحتی می توانیم مقابل چنین تیمی نتیجه بگیریم در هر صورت استقلال بازی سختی خواهد بود.

فریبا خاطرنشان کرد: لیگ امسال شور و هیجان زیادی داشت اما چندان پویا نبود که شاهد فوتبال زیبا باشیم. قبل از هفته بیست و ششم و بیست و هفتم که استقلال و پرسپولیس از سایر تیم ها جدا شدند، دیدارها بد نبود، به خصوص هفته های پایانی قهرمانی و سقوط تیم ها از لیگ برتر، شور و هیجان خاصی را به وجود آورد. بازی ها، اما چون کیفیت بازی ها نبود خیلی بالا بود.

وی در پایان در ارزیابی عملکرد تیم استقلال گفت: الان نمی توانم در این باره چیزی بگویم و بعد از پایان فصل ارزیابی دقیقی از نقاط ضعف و قوت و ذخیره های ایجاد شده برای استقلال خواهم داشت. “

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)