درخواست سرمربی ژیمناستیک از کمیته المپیک برای اعزام نفر پنجم

0
(0)


سرمربی تیم ملی ژیمناستیک به مناف هاشمی گفت: اگر نفر پنجم ما به هانگژو اعزام نشود تیم ما کامل نیست و در تیمی آخر می‌شویم. درخواست دارم اگر امکان دارد شفیعی هم اعزام شود تا با خیال راحت در تیمی کار کنیم.

به گزارش ایسنا، رضا خیرخواه سرمربی تیم ملی ژیمناستیک در بازدید سید مناف هاشمی از اردوی تیم ملی گفت: در بخش تیمی بازی‌های آسیایی مدال نمی‌گیریم. دوره قبل رده هشتم را در آسیا گرفتیم و می‌توانیم در این دوره در صورت حضور رده را بهتر کنیم ولی در بخش انفرادی شانس ۲ مدال داریم.

وی در ادامه گفت: ما تا چند روز قبل بلاتکلیف بودیم و تازه ۱۰ روز است که اردوها را به صورت جدی شروع کرده‌ایم. پیشتر در طلای الفتی و کهنی شک نداشتیم البته اکنون هم می‌توانیم و امیدواریم نتیجه خوبی کسب شود.

خیرخواه گفت: اگر نفر پنجم ما به هانگژو اعزام نشود تیم ما کامل نیست و در تیمی آخر می‌شویم. درخواست دارم اگر امکان دارد شفیعی هم اعزام شود تا با خیال راحت در تیمی کار کنیم.

وی گفت: ما در یک قدمی المپیک بودیم و کیخا با یک صدم نتوانست به المپیک برود. به دلیل کرونا یکی از مسابقات کنسل شد و اگر می‌رفت سهمیه المپیک بود که این شانس از دست رفت‌.

وی در خصوص خرابی وسیله‌ها گفت: ما یک وسیله استاندارد در ایران نداریم. ما در این سال‌ها ۱۵ یا ۱۶ مدال گرفتیم و نشان دادیم که ژیمناستیک عملکرد خوبی دارد اما در مسابقات کسب سهمیه که ۵۰ یا ۶۰ کشور حضور دارند نگاه ویژه به سمت ما نبوده است. ما قول می‌دهیم که ویژه باشیم و نگاه ویژه‌تر باشد.

محمدرضا حمیدی ملی‌پوش ژیمناستیک گفت: تازه یک سال است که شرایط خوبی داریم. اردو و تمرینات منظم شده است و امیدواریم که این روند ادامه داشته باشد و به قبل برنگردیم.

احمد کهنی، خسرونژاد و الفتی نیز با ابراز کسب نتیجه خوب گفت: از بابت تلاش برای گرفتن لایسنس تشکر می‌کنیم. امیدوارم خوش بدرخشیم و روی سکو برویم.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)