خسروپنا: انتخاب ضمیمه حماسه شهدای خدمت است

0
(0)
خسروپنا: انتخاب ضمیمه حماسه شهدای خدمت است

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه به شرح زیر است:

” به نام خدا

مقام معظم رهبری:
اول از همه، گسترش مشارکت و مشارکت مردم در انتخابات مهم است.

انقلاب اسلامی ایران میراث گرانبهای خون شهدای اسلام در ادوار مختلف است و با رهنمودهای علمای بزرگ و جانفشانی مردم شریف ایران، انقلاب کبیر اسلامی ایران به پیروزی رسید و این ودیعه است. امام راحل عظیم الشان (ره) با رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، امام خامنه ای هم اکنون در مرحله دوم تزکیه و جامعه پذیری قرار گرفته و در مسیر تمدن قرار گرفته است.

انقلاب اسلامی ایران از ابتدای پیروزی تاکنون با دشمنی های فراوانی از سوی مستکبران جهان مواجه بوده و پس از گذشت چهار دهه از عمر پر برکت خود امروز به درجه ای از اقتدار، عزت و سربلندی رسیده است که تنها امید آن نیست. مسلمانان جهان و همه آزادی خواهان جهان به این نقطه رسیده اند. جهان چشمان خود را بسته است تا امیدوار باشد که برخلاف روش های رایج در سلطه، در حال پیشرفت و کسب افتخار است. سیستم های.

استقلال و آزادی، عدالت و مبارزه با فساد، معنویت و اخلاق و کسب مقام های عالی علم و دانش از برکات غنی و پر برکت انقلاب اسلامی مردم ایران است که در هر فرصتی شایسته است و ما نیز شایسته آن هستیم. گذشته و حال کشور را بازخوانی کنید، شکرگزار و سپاسگزار آن، برکت انقلاب اسلامی ایران باشد.

انتخابات و مشارکت سیاسی نیز از دیگر سپرده های انقلاب اسلامی است که پس از پیروزی انقلاب; ملت بزرگ ایران با در دست گرفتن سرنوشت خود نقش اساسی در تعیین مسیر توسعه کشور داشتند و انتخابات یکی از مصادیق بارز جامعه پذیری در مسیر تمدن نوین اسلامی است.

یاد و خاطره شهید والامقام آیت الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای عزیز خدمتگزار که شبانه روز در راه خدمت به مردم و انقلاب تلاش کردند و جان گرانقدر خود را در این راه مقدس نثار کردند گرامی باد و مردم قدرشناس نیز خلق کردند. حماسه ای بزرگ در قدردانی از این شهدا کردند و با حضور میلیونی خود در راهپیمایی شهدا عشق و علاقه خود را به خدمتگزاران ملت و به خواست خدا به فرموده رهبر معظم انقلاب ابراز کردند. ، حماسه انتخابات تکمیل کننده حماسه راهپیمایی شهدا خواهد بود.

انتخابات مظهر عزت و اقتدار ایران اسلامی عزیز و فرصتی بی بدیل برای تعیین سرنوشت کشور در دستان مردم است و حضور و مشارکت بالا و آگاهی در این عرصه ضروری و بالاست. شرکت و رای دادن به کاندیدای پیروز در انتخابات پشتوانه جدی دولت آینده در اجرای سیاست ها و برنامه های پیش رو، کارزار سنگین قوه مجریه است و از مردم بزرگ و حماسی ایران دعوت می کنم اقتدار خود را به نمایش بگذارند. نظام اسلامی با حضور فعال و آگاهانه در انتخابات ریاست جمهوری و خنثی کردن نقشه های شوم دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی، در تعیین سرنوشت کشور سهیم شد.

بدینوسیله از تمامی نامزدها و گروههای سیاسی و اجتماعی که در چارچوب قانون کشور سعی در دعوت مردم به شرکت در انتخابات و تشویق آنان و خشنودی خداوند متعال دارند، کمال تشکر و قدردانی را دارم. سربلندی ایران اسلامی و دستیابی به منافع ملی کشور

به خواست خداوند هر عزیزی که منتخب ملت سرافراز ایران شد، با توجه بیشتر به نظام فکری ائمه انقلاب، سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله العالی، اسناد ملی مصوب بالاترین نهادهای نظام می توانند در راه شهید رئیسی با روحیه جهادی و با نگاه حاکمیتی در راستای منافع ملی کشور گام های موثری برای پیشرفت و سربلندی کشور بردارند. بهره ببرند. تمام نیروگاه ها و پایتخت های کشور.

خدایا، آرزوی تو را دارم در حالی که اسلام و اهلش در آن سرفراز و نفاق و اهلش در آن خاضع شوند.»

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)