خاطره بازی با جواد خاتانی ادامه دارد

0
(0)
خاطره بازی با جواد خاتانی ادامه دارد


جواد حبانی با فصل جدید برنامه «خاطره بازی با آقا جواد» به استقبال المپیک و دربی تهران می رود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری سیما، فصل جدید «خاطرات بازی با آقا جواد» با موضوع قهرمانان المپیک و ماجرای حضور کاروان ایران در جریان بازی ها در ساعت 24 30 پخش می شود. -قسمت های دقیقه ای از امروز دوشنبه 20 تیر در شبکه ورزش سیما شد.

جواد قبانی در این برنامه به بررسی مهم ترین رویدادهای ورزشی کاروان ایران به المپیک می پردازد و مسیر قهرمانان ایران برای رسیدن به مدال را در کنار حواشی مربوط به اتفاقات المپیک بازگو می کند.

این دومین فصل از برنامه «خاطرات بازی با آقا جواد» است، اما بلافاصله پس از فصل دوم، تهیه کنندگان این برنامه در مرحله تولید و تدوین فصل سوم هستند و پس از المپیک، حواشی شهرورد. بررسی می شوند یا دربی در پایتخت.

در این برنامه به مرور دربی های تهران بررسی می شود.

در فصل سوم که از اوایل مردادماه روی آنتن می‌رود، 36 بازی دربی تهران یا بازی‌های فوتبال ایران در 36 قسمت 30 دقیقه‌ای بررسی می‌شود که طی آن گل‌های دیده نشده از دربی‌های قدیمی نمایش یا بازسازی می‌شود و تاریخ زنده می‌شود.

فصل اول این برنامه سال گذشته با موضوع قهرمانان بزرگ تاریخ ورزش ایران پخش شد و هم اکنون فصل دوم و سوم آماده پخش است.

به گزارش ایسنا، فصل دوم برنامه خاطره بازی با آقا جواد به تهیه کنندگی و کارگردانی ناصر عالمی و یاسر عالمی از امروز ساعت 17:30 از شبکه ورزش پخش می شود و فصل سوم نیز بلافاصله پخش می شود. بعد از آن.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)