حسین انتظامی به «جام‌جم» می‌رود

0
(0)

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «جام جم» با رویکردی نقادانه به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و با سردبیری و میزبانی سیداحمد موسوی صمدی هر دوشنبه روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

این برنامه در قسمت‌های قبل به موضوع سلبریتی ها پرداخت که با حضور محمدصادق کوشکی در قسمت اول و ابراهیم داروغه‌زاده در قسمت دوم موضوعات بحث برانگیزی را روی آنتن صداوسیما مطرح کرد.

قسمت سوم این برنامه امشب دوشنبه، ۲۰ شهریور ماه با حضور حسین انتظامی به روی آنتن می‌رود و در این قسمت به ذائقه‌سازی برای مخاطبان می‌پردازد. اینکه تلویزیون در این سال‌ها برای تولیدات محتوایی و برنامه‌سازی‌های سرگرم‌کننده و سریال‌ها پیرو ذائقه مخاطب بوده است یا برای او ذائقه سازی کرده است.  

حسین انتظامی از مدیران رسانه ای است که سال ها در حوزه مطبوعات فعالیت داشته است. از آخرین مسئولیت های او در سینما می توان به ریاست سازمان سینمایی دولت قبل اشاره کرد.

این برنامه که نگاهی نقادانه به رویکردهای کلان حوزه فرهنگ و رسانه دارد در قسمت‌های ابتدایی با نگاهی تحلیلی موضوعات بحث برانگیزی را که سازمان صداوسیما با آنها مواجه بوده نقد و بررسی می کند.

برنامه «جام جم» محصول مرکز سیمرغ هر دوشنبه حوالی ساعت ۲۳ به صورت زنده روی آنتن شبکه یک می‌رود.

ویدئوهای منتخب این برنامه از هر قسمت در صفحه مجازی برنامه به آدرس jamejam_irib@ قابل دسترسی است.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)