جزئیات آیین اعتکاف در حرم مطهر رضوی اعلام شد

0
(0)

جزئیات آیین اعتکاف در حرم مطهر رضوی اعلام شدخبرگزاری فارس: جزئیات آیین اعتکاف در حرم مطهر رضوی اعلام شد

جزئیات پذیرش در آیین اعتکاف رجب‌المرجب سال 97 در مسجد گوهرشاد حرم مطهر امام رضا (ع) اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه ثبت‌نام شرکت در این آیین معنوی از نخستین ساعات روز 15 بهمن 96 آغاز خواهد شد، گفت: مرحله ابتدایی ثبت‌نام تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت و اسامی پذیرفته‌شدگان یک هفته بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام اعلام می‌شود.

سید خلیل منبتی با اشاره به روش‌های ثبت‌نام در این مراسم گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی www.etekaf.aqr.ir مراجعه یا عدد 8 را به شماره 30000008 ارسال کنند.
وی بابیان این مطلب که آیین اعتکاف امسال بین روزهای 11 تا 13 فروردین 97 برگزار خواهد شد، تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان پس از شرکت در جلسه توجیهی ، وارد این مراسم پرفیض خواهند شد و مطمئناً خادمان حضرت ثامن‌الحجج (ع) تلاش خود را برای استفاده هرچه بیشتر معتکفان از این مراسم معنوی به کار خواهند گرفت.
امسال علاوه بر ثبت‌نام اعتکاف در مسجد گوهرشاد، ثبت‌نام مساجد وابسته به آستان قدس رضوی در سطح شهر مشهد مقدس نیز توسط همین سامانه انجام خواهد شد، مساجد صدیقی‌ها و مسجد الرضا بلوار مصلی و مسجد الرضا خواجه ربیع (ویژه خواهران)، مسجد الرضا احمدآباد (ویژه برادران و خواهران) و مساجد ملا هاشم و امام خمینی (ره)(ویژه برادران) در این طرح تحت پوشش آستان قدس رضوی قرار دارند.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)