تورج اصلانی نسخه اصلی «وابل» را آماده اکران می‌کند

0
(0)


به گزارش ایسنا، «وابل» چهارمین فیلم بلند تورج اصلانی پس از «جینگو»، «دارنده طلا» و «بی زمین» است که سال گذشته در جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

این فیلم با بازی نوید پورفرج، آزاده زارعی، رامین راستاد، هجیرسام احمدی، آسانات درگاهی، مائده طهماسبی، فرید سجادی حسینی و با ارائه سارا صفری داستان خانواده ای را روایت می کند که در ایستگاه قطار متروکه ای به همراه دیگر اهالی روستا زندگی می کنند. سیلزه. و تصادف می کنند.

اصلانی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به اینکه «وابل» تا چند ماه آینده اکران می شود یا خیر، گفت: تدوین نهایی فیلم به تازگی به پایان رسیده و در مرحله پس از تولید فیلم هستیم، بنابراین من آن را به تهیه کننده ارائه می کند تا در مورد موضوع تصمیم گیری کند.

وی بیان کرد: آنچه در جشنواره چهل و یکم فجر به نمایش درآمد، نسخه ناتمام فیلم بود و در واقع نسخه خشن «وابل» به جشنواره راه یافت. خانم (مستانه) مهاجر به تازگی تدوین فیلم را به پایان رسانده است و هم اکنون در مرحله ساخت موسیقی توسط صادق آذرمند و دوبله قطعه با حضور امیرحسین صادقی هستیم.

وی تاکید کرد که بر این اساس تا زمانی که نسخه نهایی فیلم آماده نشود، زمان اکران آن قابل پیش بینی نیست.

تورج اصلانی پیش از شروع فیلمبرداری، فیلمبرداری تعداد قابل توجهی از آثار سینمای ایران را کارگردانی کرد و جوایز متعددی را از جشنواره های داخلی و خارجی دریافت کرد.

او سال گذشته فیلم «پسر و جنگل» ساخته گئورگی اواشویلی کارگردان گرجستانی را در گرجستان جلوی دوربین برد.

این فیلمبرداری دو سال پیش مستند «نان مقدس» ساخته زنده‌یاد رحیم ذبیحی را نیز تولید کرد.

اصلانی فیلمبرداری فیلم «بانو» به کارگردانی تهمینا رافائولا (کارگردان آذری) محصول ایتالیا، فرانسه و آذربایجان را کارگردانی کرد که برای این فیلم به عنوان یکی از هشت فیلم برگزیده سینمای جهان برای رقابت برای دریافت جایزه ویلموس زیگموند انتخاب شد. در سال 2023 آقای

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)