تصاویر لاشه پلنگ درق مربوط به دو سال پیش است

0
(0)

تصاویر لاشه پلنگ درق مربوط به دو سال پیش است

یکی از مسئولان روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی، با این توضیح که تنها بهروزی جعفری در جریان تاریخ و جزئیات کشف لاشه این حیوان است، گفت: تصاویر مربوط به دو سال پیش است و علت مرگ حیوان پس از بررسی لاشه، کهولت سن تشخیص داده شده است.

پلنگ درق

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، طی روزهای گذشته تصاویری از لاشه یک پلنگ در حوالی شهر درق خراسان شمالی در فضای مجازی منتشر شده. این تصاویر که برای اولین بار است منتشر می‌شود سبب شد تسنیم، طی تماسی با اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی جزئیات کشف لاشه این پلنگ را جویا شود. تلاش‌های پیاپی خبرنگار تسنیم اما برای گفت‌وگو با بهروز جعفری، رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش خراسان شمالی بی‌نتیجه ماند و پیام‌ها به تلفن همراه این مقام مسئول بی‌پاسخ.

سرانجام یکی از مسئولان روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی، با این توضیح که تنها بهروزی جعفری در جریان تاریخ و جزئیات کشف لاشه این حیوان است بدون ذکر نام خود به تسنیم گفت: تصاویر مربوط به دوسال پیش است و علت مرگ حیوان پس از بررسی لاشه، کهولت سن تشخیص داده شده است.

این در حالی است که طی دو سال گذشته، گزارشی از کشف لاشه پلنگ در شهر درق در رسانه‌ها منتشر نشده است.

اسفند سال گذشته نیز لاشه یک پلنگ نر در منطقه گلول و سرانی شهرستان شیروان توسط مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان شمالی کشف و در سکوت کامل رسانه‌ای کالبدگشایی شد که تلاش خبرنگار تسنیم برای گفت‌وگو با بهروز جعفری، رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش خراسان شمالی در رابطه با جزئیات کشف لاشه این پلنگ بی‌نتیجه ماند.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)