تجلیل از پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) توسط مدیران و خادمین امامزاده عقیل (ع)

0
(0)

تجلیل از پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) توسط مدیران و خادمین امامزاده عقیل (ع)خبرگزاری فارس: تجلیل از پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) توسط مدیران و خادمین امامزاده عقیل (ع)

مسئول فرهنگی اوقاف اسلامشهر گفت: مراسم تجلیل از پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) توسط مدیران و خادمین آستان مقدس امامزاده عقیل (ع) برگزار شد.

حجت‌الاسلام هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، گفت: مراسم تجلیل از پرسنل بیمارستان امام رضا (ع) از طرف آستان مقدس امامزاده عقیل (ع) برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم که به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شده بود جوایزی به پرستاران و پرسنل برتر این بیمارستان اهدا شد.

مسئول فرهنگی اوقاف اسلامشهر تصریح کرد: هر ساله این مراسم زیبا برگزار می‌شود تا تقدیر و تجلیلی از پرستاران زحمت کش این بیمارستان صورت گیرد.

حجت‌الاسلام هاشمی خاطرنشان کرد: متولی این جشن اداره اوقاف و امور خیریه اسلامشهر است.

حضرت امامزاده عقیل (ع) از نوادگان حضرت عباس بن علی بن ابی طالب (ع) است. بقعه ایشان در خیابان شهید مدنی اسلامشهر واقع شده است. بنای بقعه در مساحتی حدود 37000متر مربع قرار دارد.

این امامزاده در داخل قبرستان و گلزار شهدای اسلامشهر قرار گرفته و همواره مورد توجه مسئولین، هیات امنا امامزاده و مردم بوده و طی سال‌های اخیر بنای فوق نوسازی و بخش های جدیدی به آن اضافه شده است. بنای جدید شکیل و سطوح آن با کاشی‌های رنگی پوشیده شده است.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)