تاج: سفر رونالدو به تهران اهمیت بالایی دارد

0
(0)


ایسنا/قزوین رئیس فدراسیون فوتبال کشور در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان قزوین گفت: رونالدو که قرار است برای بازی به تهران سفر کند، با بیش از ۶۸۰ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام پربیننده‌ترین صفحه مجازی را دارد و از این روی سفر او به تهران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است چون ما به دنبال تعامل با مجموعه‌های بین‌المللی فوتبال هستیم.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال استان قزوین که امروز (۲۰ شهریور ۱۴۰۲) برگزار شد، ضمن رضایت از مجمع سالیانه این هیات اظهار کرد: در برخی مجامع بحث‌هایی رخ می‌دهد که تصور می‌شود توسعه و تعالی فوتبال فراموش شده اما در قزوین و در حوزه فوتبال به خوبی عمل شده است.

وی در ادامه با اشاره سختی‌های راه‌اندازی و نگهداری زمین چمن بیان کرد: یکی از دغدغه‌های هر روز من برای کمپ تیم ملی این است که چگونه روزی ۳۰ هزار لیتر آب برای آبیاری چمن آنجا فراهم کنم، این را از این جهت عرض کردم که اداره فوتبال به دلیل ابعاد مختلفی که در سیاست، اقتصاد، فرهنگ و مسائل بین‌الملل دارد کار سختی است و در شهرستان هم این سختی‌ها در نوع خود وجود دارد. به همین دلیل است که فوتبال با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه لیگ برتر فوتسال ایران یکی از بهترین لیگ‌های دنیاست، تصریح کرد: خیلی از مردم در حال حاضر یا فوتسال بازی می‌کنند و یا تماشاگر هستند و استقبال مردم از جام‌هایی که در ماه مبارک رمضان برگزار شد دلیل بزرگی بر علاقه مردم به این رشته است.

وی با اشاره به موضوع داوری در فوتسال خاطرنشان کرد: نظام داوری ما حتماً باید با استفاده از VAR و دقت‌های بیشتر متحول شود، امسال حقوق داورها ۲ برابر شده است و به نظرم کار درستی است که انجام شده، درصورتی که ۱۰۰ درصد افزایش برای فدراسیون کار خیلی سختی است و در مجموع بار مالی بسیاری را بر فدراسیون تحمیل می‌کند. ضمن اینکه برای فوتسال «هِدست» خریداری شد که این هفته همه بازی‌های فوتسال با هدست اداره می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور با اعلام رضایت از نحوه اداره فوتبال در استان قزوین، عنوان کرد: تیم شمس‌آذر با حضور در لیگ برتر رویداد بزرگی را رقم زده است؛ چون وقتی یک تیم در لیگ برتر حضور پیدا می‌کند به صورت کامل مورد مطالعه قرار خواهد گرفت، اقتصاد، سیاست و محصولش یک بار مرور می‌شود چون در قله یک رویداد قرار گرفته است.

سفر رونالدو به تهران اهمیت زیادی برایمان دارد

وی گفت: رونالدو که قرار است برای بازی به تهران سفر کند، با بیش از ۶۸۰ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام پربیننده‌ترین صفحه مجازی را دارد و از این روی سفر او به تهران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است چون ما به دنبال تعامل با مجموعه‌های بین‌المللی فوتبال هستیم.

ادامه دارد…

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)