بیانات آیت الله مدرسی یزدی درباره حماسه انتخابات ریاست جمهوری

0
(0)
بیانات آیت الله مدرسی یزدی درباره حماسه انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش ایسنا، آیت الله سید محمدرضا مدرسی یزدی، عضو شورای فقیه شورای نگهبان درباره حماسه انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد.

متن پیام وکلای شورای نگهبان به شرح زیر است:

به نام خدا

اکنون که به فضل خداوند متعال مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری با حضور باشکوه مردم به پایان رسیده است، دوران جدیدی از همکاری و دوستی برای سازندگی ایران اسلامی در حال طلوع است.

افرادی که بر اساس قانون اساسی انتخاب شده اند باید از قانون اساسی حمایت کنند و از تمام توان خود برای اجرای آن استفاده کنند. مردم بر اساس قانون اساسی و اجرای آن در پای صندوق های رای رأی دادند. این هدفی است که نامزدها، مردم و نظام بر آن تاکید دارند. قانون اساسی و رهنمودهای ناشی از آن دو محور اصلی در نظام اسلامی است و هر مسئولی در همه جا ملزم به رعایت این دو محور است. انحراف از این دو محور در هر سطحی – خدای نکرده – آسیب جدی به مردم و کشور وارد می کند.

استقلال در برابر مستکبران متعصب جهان و رهایی از قید و بند استبداد و استبداد و حفظ کیان و التزام به اسلام عزیز و فرامین والای قرآن کریم و عصمت و طهارت اهل بیت علیهم السلام. بر آنان باد که عدالت و رسیدگی به افراد دارای معلولیت و تسهیل و ارائه خدمات به مردم است. این یکی از مهمترین آنهاست – این انتظار مردم از همه دولت ها و دولت آینده است.

از خداوند متعال برای مردم ما بهترین اجر و توفیق مضاعف را برای رئیس جمهور منتخب و همه مسئولین او مسئلت دارم.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)